Za celou dobu, co panenky vyrábím (od začátku roku 2010), jsem se účastnila pouze jedné jediné soutěže a myslím si, že tomu tak na dlouhou dobu i zůstane. Spíše než různých ocenění, medailí, certifikátů a diplomů si vážím spokojených zákazníků. Myslím, že tato zpětná vazba je mi nadevše.


Certifikát kvality PRA-ISE

  


Skvělá práce, jen tak dál!

Ač o tom spousta lidí nemělo ani tušení (přeci jenom mám raději, když za mnou stojí dobře odvedená práce, než jen psané slovo), v minulém týdnu jsem se zúčastnila soutěže v tvorbě reborn panenek v německém Sonnebergu. Říkala jsem si, že by nebylo špatné vědět, jak moji tvorbu a kvalitu panenek hodnotí opravdu odborná porota, složená z profesionálů, kteří o rebornu vědí hodně a mají za sebou mnohaletou praxi.

Takový úspěch jsem ani nečekala. Hned napoprvé moje panenky dostaly stužky. Dvě zlaté a jednu stříbrnou (zlato mi uteklo o pouhé 3 body - což není žádná tragédie). V celkovém pořadí se pak jedna z mých panenek (Sluníčko) dostala až na druhé místo, což bylo pro mě, jako začátečnici, která se účastní soutěže prvně, opravdu skvělý pocit. Čeho si však cením velmi, jsou vzkazy od paní Carmen Sommer - porotkyně a odbornice přes reborn (Once So Real), které byly připsány na anonymním listu pod celkovým hodnocením mých panenek. Na nich totiž stálo: "Skvělá práce, jen tak dál!"

Druhý den, po slavnostním vyhlášení výsledků, jsem se dokonce měla tu čest s ní setkat i osobně a kratičce pohovořit o mých panenkách a o tom, co je třeba ještě vylepšit, abych se třeba i jednou mohla zařadit mezi opravdové profesionály a nezůstala stát "na půli cesty" mezi začátečníky.

Taktéž bych touto cestou chtěla velmi poděkovat za podporu a pomoc od české výpravy z Panenkova, obzvláště "paní vedoucí a koordinátorce" Zuzaně Krausové, která mi panenky na soutěž odvezla, během výstavy trpělivě radila kam se jít podívat, jak se tam dostanu, co je pro mě důležité vědět ba i vidět. Na co se soustředit a na co méně.

Co bych tu ještě velmi ráda závěrem napsala a čeho si také opravdu cením, je to, že moje panenky nesou můj rukopis a od ostatních se na první pohled liší. A právě o toto se od samého začátku snažím... Ale to se daří, myslím, i ostatním českým rebornistkám, protože jak jsem měla prvně možnost posoudit naše práce ve skutečnosti, každá máme svůj styl a naše panenky jsou opravdu rozdílného zpracování.

Ty jsi moje Sluníčko...

Vstávej, Růženko!

Splníš mi tři přání?


Kontakt

Dagmar Němcová
Platanová 933
252 42 Jesenice
+420721325497