Připravuji tyto rebornované panenky

Spící panenka na přání Maja

Spící panenka na přání

Mimo "panenky na přání" mám samozřejmě objednáno, či ve výrobě ještě spoustu dalších kitů, které zpracuji dle sebe a na stránky budou dávány průběžně, jako tzv. "volné panenky". Jsou to kity kvalitní a dle mého názoru ty nejhezčí, co na trhu existují. Z uvedených (zakoupených) kitů si můžete popř. také vybrat "panenku na přání". V tomto případě mě kontaktujte do mailu, dohodneme barvu očí, vlásků, výbavičku...

Zakoupené kity ke zpracování:

Ollie - Adrie Stoete (limitovaná edice 336/1500, látkové tělo, možnost břišního plátu pro holčičku či chlapečka, délka 48 cm)

Pilar - Adrie Stoete (limitovaná edice 63/1000, celovinylové tělo - holčička, délka 50 cm) - předběžný zájem EP

Současně všem zájemcům o "panenku na přání" sděluji, že doba čekání se může pohybovat okolo čtvrt roku. Tento čas se odvíjí od momentální situace u nás doma a nelze zcela zevšeobecnit.

Bohužel, ruším tímto automatické zasílání mailů na nové, volné panenky. Je až zarážející, co se na základě těchto vyžádaných mailů dovím o sobě, svých reborn panenkách i o rebornu všeobecně. Děkuji za pochopení, ale už toto nechci více podporovat. Tímto se z celého srdce omlouvám všem slušným lidem, kteří měli a mají o moje panenky zájem. Všem těmto, kdo mi kdykoliv napíší na mail, samozřejmě ráda odpovím a budu komunikovat tak dlouho, jak dotyčný bude potřebovat a chtít.

Vše o nových panenkách se dovíte na mých stránkách, či na Facebooku, kde existuji pod stejným názvem, tzn. Mymimi - reborn doll.

https://www.facebook.com/Mymimi-reborn-doll-1148128218555035/?ref=aymt_homepage_panel