Připravuji tyto rebornované panenky

Mimo "panenky na přání" mám samozřejmě objednáno, či ve výrobě ještě spoustu dalších kitů, které zpracuji dle sebe a na stránky budou dávány průběžně, jako tzv. "volné panenky". Jsou to kity kvalitní a dle mého názoru ty nejhezčí, co na trhu existují. Z uvedených (zakoupených) kitů si můžete popř. také vybrat "panenku na přání". V tomto případě mě kontaktujte do mailu, dohodneme barvu očí, vlásků, výbavičku...

Připravuji:

Felicia - Gudrun Legler (na přání)

Marley Mini - Marita Winters (na přání)

Ferdinand - Karola Wegerich (na přání)

Ferdinand - Karola Wegerich (na přání) 

Současně všem zájemcům o "panenku na přání" sděluji, že doba čekání se může pohybovat okolo čtvrt roku. Tento čas se odvíjí od momentální situace u nás doma, mého zdraví, a proto nelze zcela zevšeobecnit.

Bohužel, ruším tímto automatické zasílání mailů na nové, volné panenky. Je až zarážející, co se na základě těchto vyžádaných mailů dovím o sobě, svých reborn panenkách i o rebornu všeobecně. Děkuji za pochopení, ale už toto nechci více podporovat. Tímto se z celého srdce omlouvám všem slušným lidem, kteří měli a mají o moje panenky zájem. Všem těmto, kdo mi kdykoliv napíší na mail, samozřejmě ráda odpovím a budu komunikovat tak dlouho, jak dotyčný bude potřebovat a chtít.

Vše o nových panenkách se dovíte na mých stránkách, či na Facebooku, kde existuji pod stejným názvem, tzn. Mymimi - reborn doll.

https://www.facebook.com/Mymimi-reborn-doll-1148128218555035/?ref=aymt_homepage_panel


Kontakt

Dagmar Němcová
Platanová 933
252 42 Jesenice
+420721325497