Reference na moje rebornované panenky


Velice dekuji pani Dasence za uzasne miminko Journey je tak prekrasne az se taji dech jako ziva a take za krasne vecicky a vse proste profi a hlavne expresni dodani a komunikaci vsem vrele a s laskou jen a jen doporucuji stoprocentni kvalita a uzasny clovicek dekuji dasenko moc
Radka

Musim podekovat pani Dasence za uzasny pristup, prijela pro mne na zastavku, kdy jsem spatne zvolila cestu a smer busu.
U pani Dasenky jsem si vyslechla rady ( ikdyz uz mam jednoho rebornika a tak vim ) a mela moznost si vybrat drobecka v prijemnem prostredi pracovny.
Drobecek je krasny Litlle treasure od Laura Lee Eagles, je to malinke miminecko, prave narozene, nebo jen par dni jako by stare.
Ma krasne jemne vlasky a cela I pokozka je jako u ziveho tvorecka. Proste krasne detailne propracovane, a ja jsem veliky kritik a vybiravec :-D
Vypada nadherne a ja jsem moc moc spokojena a moc timto pani Dasence dekuji :-)
S uctou Kira z Prahy.
Dnes pricestoval chlapecek Elisek od Olgy Auer. Prekrasne a hlavne neuveritelne ralisticky vytvorene nemluvne. Velmi dekuji pani Dasence za skvelou komunikaci a za krasnouckeho Eliska. Vsem mamminkam preji pekne prazdiny a na skvele umelkyni rebornku hodne spokojenych maminek jako jsem ja. Velke diky.
Jirina

A tady se chystá nová postýlka. Pro kohopak asi?


Že by další vánoční skřítci? ... samozřejmě... :)

A máme tu další zásilku vánočních fotek - tentokráte skřítků.

  

Další fotky přišly od skřítka, princezny i jiných panenek ze soukromé sbírky pravidelné zákaznice.

   

   

První vánoční fotky máme od Lizzy. Pěkně děkujeme. 

  


Zveřejňuji část mailu a fotky od paní Mileny, která čeká na jednoho z mých čertíků...

"Přeposilám Vám foto Lucinky i Marbulínka.  Lucinku jsem dávala dohromady delší dobu, získala jsem ji před několika lety, byla v hrozném stavu v té době jsem si netroufala takovou opravu udělat. Chyběla část hlavy, jeden růžek chyběl celý a druhý byl ulomený. Očička byly prasklé na polovinu, dlaň rovněž byla ulomena a chyběl 1 prstík. Rovněž původní paruka se nedochovala. Šatičky byly hodně potrhané, kalhotky, ponožky ani botičky se nedochovaly. Panenku jsem opravila přesně podle originálu z německého časopisu. Posilám Vám ji proto, aby jste viděla, jak jim to spolu sluší a v jak dobré společnosti Lucius bude. Nemohu se dočkat až Lucius přicestuje. Už teď, jsem do něho zamilovaná.

Rovněž Vám posilám foto JOY, kterou jsem před léty zakoupila na výstavě panenek a medvídků v Coburgu v roce 2009, která se koná každý rok na jaře. Možná o ní víte, získala 1 cenu v soutěži.

  


Naše milá šikovná maminko. ;-)

Tak už jsme na druhém konci Republiky na Moravě. Cesta nám rychle uběhla. Kluci od pošty jsou šikovní, neházeli s námi, proto jsme si mohli  pěkně schrupnout, aniž by nás někdo rušil. Spalo se dobře v měkoučkém prostředí a v houpavém autě. Sem tam jsme se probudili, když pošťáček zastavil, aby vyhledal v kabině svého auta další balíček a  mohl tak udělat radost někomu dalšímu.
Když jsme dojeli na místo, nová paní nás už dnes nečekala. Prý tam už jeden pošťák byl s jiným balíčkem a druhý pro ni neměl. Ha, tak jsme přijeli s jiným pošťákem a překvapili ji.
Začala naší krabici opatrně rozbalovat a vyndávat naše měkoučké papírové polštářky. A pak jsi měla vidět ten její obličej. :-) První vytáhla ten dárek pro ni a pěkně se usmívala, zřejmě se ji líbil a potěšil ji. Potom vytáhla mě, Adámka. Mohla na mě oči nechat, prohlížela si mě ze všech stran, potom i ty balíčky, které se ji zřejmě taky líbily. V jejích očích jsem četl, jak si tvé práce váží. Když vytáhla mého bráchu Šimonka, opakovalo se to stejné. A to stejné i u Štěpánka, ale ten byl více ve výhodě, jeho si totiž vytáhla celého ze sáčku. Prohlížela si podrobně každý detail, posazovala ho na stůl, stále se usmívala a porovnávala ho s námi sáčkovými. Byli jsme jak pod rentgenem, málem ji vypadly oči. Když rentgen skončil, opatrně nás jednoho po druhém vracela do krabice a v jejích očích jsem poznal, že něco kuje, ale nevěděl jsem co. Chvíli jsem dumal než jsem na to přišel. Jsem přece skřítek a ti ledas co ví.
Ona se rozhodla, že nás v té krabici nechá, zabalí do vánočního papíru a popíše jmény Editka, Petra a Maminka. Pak že budou společně rozbalovat, prohlížet, hodnotit. Chtěla si to ještě jednou vychutnat spolu se všemi. No jo, jsou to dospěláci, ale budou na chvíli děti. Viděl jsem taky, jak hleděla na naše rodné listy. Dlouze je prohlížela a hladila, ale nedokázal jsem odhadnout na co právě myslí.
No a já si naše milovaná maminko myslím, že nás, trojčátka skřítků budou mít rády a kdykoliv se na nás podívají, budou mít úsměv na tváři.
Přeji Ti, abys prodala i další naše brášky, aby i oni mohli vytvářet úsměv na tváři jiným lidem, jako naší Alence.

          A teď půjdem tiše spát,
          o čase vánočním necháme si zdát,
          až rolničky zazvoní, jehličí zavoní,
          na Tebe maminko, budem hezky vzpomínat
          a u paní Alenky, se zase radovat a smát. 

Přejem hezké vánoční svátky :-D :-) :-D


Musím o něco moc pěkného podělit. O něco, co je pro mě velmi důležité. Důležitější než ceny, certifikáty a diplomy odborné poroty... Moje panenky snad opravdu mají duši... Ve schránce na mě čekalo před pár dny krásné psaní, které mě bude ještě dlouho hřát u srdce a budu si jej každý den připomínat. Je to takový můj "hnací motor"... Zdeničko, moc si Vašich slov vážím a upřímně za ně děkuji! Snad se nebudete na mě zlobit, když budu citovat pár Vašich postřehů, přesně těch, o které se od samého začátku tak snažím. Vždy, když bude třeba, Vaše řádky si tak ráda přečtu znovu a znovu, děkuji za ně.

Cituji: ... "Viděla jsem spoustu rebornů, umělecké díla, ale díla bez duše. Vaše jsou jako živé a strášně roztomilé, máte to krásně naaranžované.... Ano vaše panenky mají duši, to dělají ty jemné detaily, co budí výraz v obličeji... Je rozdíl dívat se a podívat se. Já si věci dlouho prohlížím. Mezi náma, kdo si hraje s detaily, vidí víc než ostatní... Doteď jsem neměla tušení co umíte, tyhle věci mám moc ráda. Nemusím je mít, ale ráda se vracím a prohlížím."


Milá Dášo,

chtěla bych Vám poslat mé poděkování za Vaši krásnou a jistě náročnou práci.

Vloni na jaře jsem si objednala první panenku a ani ve snu by mne nenapadlo, že do roka jich od Vás budu mít 5.

Vaše práci mi učarovala a proto mi nestačila jedna panenka, objednala jsem si druhou a na vánoce pod stromeček třetí a myslela jsem si, že mi to bude stačit. Pak jste mi ale poslala fotky 3 nových panenek a já věděla, že jsem ztracená a musím si alespoň jednu pořídit. Nakonec jsem se rozhodla pro dvojčátka – holku a kluka, takže moje „hračkářství“ se sestává ze 3 holek a 2 kluků.

Obdivuji Vaši trpělivost, pečlivost a hlavně to umění je tak krásně vytvořit,  opatřit jim vlásky, vtisknout jim přirozený  výraz  a ještě jim pořídit krásné oblečení.

Pořídit si panenku od Vás je opravdu radost.

Jsem neskutečně šťastná, že jsem i já majitelkou Vašich výtvorů.

Posílám fotku, kde mám ale pouze 3 z těchto „andílků“.

Ve Vaší další práci Vám přeji hodně a hodně úspěchů a ještě móóóóc spokojených zákaznic jako jsem já

Vaše obdivovatelka Irena.


Milá Dáši,
děkuji moc za vyrobení panenky Ofelie na přání! Když jsem tuto panenku uviděla, hned jsem po ní zatoužila. Nejdříve jsem si pohrávala s myšlenkou, že si ji zkusím vyrobit sama. Pak jsem si ale naštěstí uvědomila, že tento druh panenky (maličká,skřítek) vyžaduje zkušenost a umění, aby se povedla a tak jsem ji raději svěřila Tobě. Tvé panenky jsou podle mých představ - jemná, přirozená malba (panenky nikdy nejsou "přemalované") a mají dokonalé oblečení, což v případě skřítka bylo obzvlášť důležité. Moje Ofelie je prostě nádherná - krásná a s úžasnými oblečky jako z pohádky... Bude dělat radost nejen mně, ale i mým dětem ve školce, kde mně poslouží jako loutka v pohádce, kterou už si pro děti vymýšlím.  
Iveta z Brna


Ahoj Dášo,

chtěla bych Ti moc poděkovat za krásného lesního skřítka, který mi udělal velikou radost. Je moc pěkný a celá moje rodina ho chodí obdivovat. Netušili jsme, že se dá i takto zlepšit obyčejná hračka.
Jak sama víš, celý život pracuji v lese. Když jsem na Pinterestu objevila malé zahrádky a domečky pro víly, začala jsem je vyrábět i já. Pustila jsem se i do různých skřítků. Zatím jsem na samém začátku, ale moc mě to baví. Už teď chodí lidé nakukovat, co v mé zahrádce přibylo. Děti ze školky tu mají pravidelnou zastávku. Když je pěkné počasí, donesu jim ukázat v březové postýlce i Tvého skřítka, a to se teprve dětem rozzáří oči!
Pravidelně navštěvuji Tvoje stránky a mohu říct, že všechny reborn panenky jsou jedna velká nádhera.
Přeji Ti, abys vyrobila ještě moc pěkných skřítků a panenek. Máš opravdu veliký talent nejenom při tvorbě "miminek", ale líbí se mi i Tvoje fotografie a dekorace.
Zdraví Květa z Moravy

  

 


Milá Dáší,

chtěla bych Ti moc a moc poděkovat za všechny miminka, které od Tebe mám.Je vidět,že jsou všechny malované s láskou a obrovským citem. Jsou to doopravdy věrné kopie živých miminek. Dokonalé prokreslení pokožky, žilky, flíčky, nehtíky. Vlásky jsou napíchané tenkou jehlou,takže nejsou vůbec vidět vpichy. Vím,že k tvorbě používáš nejkvalitnější materiály, a to ještě umocňuje vzhled miminka. Pro mě jsi v naší republice na první příčce!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všem Tě určitě doporučuji, nebudou zklamaní.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jana
  

Dobrý den paní Dášo,

ráda bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovala za tu velkou holčičí radost, kterou jsem si díky Vám mohla dopřát.
Přestože jsem věděla, že je nějaká čekací lhůta na objednání panenky, doporučila jste mi krásnou panenku, kterou jste měla doma z výstavy a kterou jsem i já měla mezi svými favoritkami. A najednou jsem během pár dní měla panenku u sebe. Je krásná, kouzelná, uchvacující, prostě úžasná. 
Pořád jsem o sobě pochybovala, jestli v mém věku (50+) to není nějaká "úchylka", pořídit  si panenku. Ale Vy jste mne z toho vyvedla. Panence jsem úplně propadla a začala obíhat obchody s dětskými oblečky a především nakupovat, abych mohla tu svou panenku převlékat.  Přitom jsem skoro každý den koukala do Vaší fotogalerie a znovu a znovu prohlížela všechny fotky těch nádherných věciček, které pro nás, velké holky, děláte.  A už jsem věděla, že jsi nějakou tu holčičku (protože mám 2 syny a 1 vnuka) ještě pořídím. Pak mi padlo oko na "Volné panenky" a už jsem měla další svojí favoritku. Pak už to šlo opět jako po másle a zanedlouho jsem si opět mohla rozbalit ten nejkrásnější balíček, jaký jsem kdy dostala. Díky Vaší mamince jsem dostala ještě krásně háčkované oblečky. Také druhou panenku jsem si nechala poslat do práce (abych jí měla co nejdříve u sebe) a ukázala jí svým 2 kolegyním, které byly úplně paf a s panenkou se hned fotily a posílali svým známým s tvrzením, že si pořídili mimčo. Odpovědi  jejich známých byli překvapující, protože nikdo nepoznal, že se nejedná o opravdové miminko. Tím chci vysmeknout pochvalu Vaší práci, kterou odvádíte, protože je to Boží dar, tvořit takto krásné věci.
Oprášila jsem si také háčkování a pletení a moje 2 slečny mají již nyní poměrně velkou výbavičku......  Když přijede můj skoro 5ti letý vnuk a já mu ukazuji panenky i s oblečky, tak mi řekne..babi, jsi pldlouš.....
Mezitím jsem si už ale také objednala další panenku, takže ještě jednu zažiju ten krásný pocit očekávání a pak překvapení.
Děkuji mnohokrát za to, co tak skvěle děláte.
Vaše fanynka Irena


Milá Dášenko, zase uplynul nějaký čas od doby, co jsem Ti psala díky za Tvoje krásné panenky do Tvých referencí. Nyní to dělám velmi ráda nejen pod svým sběratelským dojmem a obdivem k Tvojí úžasné práci, kdy do panenek vkládáš svůj cit a něhu, ale také Ti tímto vyjadřuji jako prostředník obdiv všech našich návštěvníků rodinného muzea a médií, která u nás v poslední době natáčela různé pořady. Mám od Tebe v našem muzeíčku velkou sbírku a velice si vážím toho, že tak velký podíl z celkového počtu rebornových miminek mám právě od Tebe, české rebornistky. Posledním miminkem, které do našeho muzeíčka příšlo jsi udělala opět velkou radost nejen mě, ale i všem obdivovatelkám Tvé práce a rebornových mimenek. Malá Paris, naše malá herečka, která hrála ve francouzkém filmu již spokojeně spinká ve svém košíčku a sní zde svůj muzejní sen.Obleček od Tvé šikovné maminky jí moc sluší, musím Ti poslat fotky.  Spinká se jí velice dobře mezi svými kamarádkami a kamarády a já si vždy znovu připomínám při pohledu na ni naši společnou výstavu v Rochlově. Moc se těším, že opět něco společně naplánujeme. Moc, moc děkuji za všechnu tu něhu, která z miminek a Tvé práce vyzařuje a pomáhá mě i v nelehkých životních situacích. Jana


Ohlasy na výstavu v Žatci...

  


Milá paní Dagmar,

chci Vám ještě jednou poděkovat za překrásnou a neuvěřitelně detailní práci, kterou jste odvedla na mé panence Sammie (Lars). Jako důkaz toho, že Vaše panenka je k nerozeznání od opravdového miminka Vám napíši, co se přihodilo po našem příjezdu s novou panenkou domů. Byla jsem úplně nadšená, položila panenku na postel a z legrace zavolala svého tatínka, aby se šel podívat, koho to máme doma na hlídání. On vstoupil do pokoje a hned se ptal, čí miminko to je. Všichni jsme se tomu smáli a přiznali, že se jedná o panenku..." No to je dokonalé! Neuvěřitelné! Já jsem nic podobného v životě neviděl." K této jeho reakci musím přidat nejdůležitější informaci: můj tatínek je totiř lékař v důchodu. Dříve byl primářem na ORL klinice. Celý život o nočních službách vstával k takovýmhle maličkým plačícím mimátkům, aby jim ulevil od bolesti oušek. A on - který zná miminka nazpaměť - on by téměř uvěřil, že Larsíček je opravdový kluk.
To je myslím to nejvyšší ocenění, jaké Vám může někdo za Vaši práci dát. To je prostě objektivní fakt. Subjektivní je neopakovatelný něžný pocit,který cítí každý, kdo se na panenku podívá, nebo ji vezme do náruči. (Včetně mého pubertálního syna a jeho kamarádů.)
Chci poradit všem Vašim budoucím klientkám, které budou číst tyto řádky, aby se spolehly na kvalitu Vaší práce. Myslím, že u nás nemáte konkurenci. Dokonce ani fotografie nejsou zcela vypovídající. Jejich zvětšením i různě dopadajícím světlem se výsledný dojem zkresluje. Když panenku vidíte ve skutečnosti, je daleko krásnější, živější a realističtější, než si z fotky kdokoliv dokáže představit. Prostě se na vás dívá úplné dítě...
Přeji Vám,aby všechny Vaše další klientky byly tak spokojené, jako jsem já ( protože víc to prostě nejde ). Renée


Milá paní Němcová, ráda bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovala za zapůjčení „figurantky“ na naší akci na Letné. Musím říct, že vzbudila obrovský zájem. Lidé si mysleli, že máme v inkubátoru živé miminko, no opravdu to velmi zaujalo. Více, než jsem si vůbec mohla přát… Tato akce tedy měla úspěch díky Vám a Vaší práci. Moc si vážím toho, že jste byla ochotna nám ji zdarma zapůjčit a že jsme mohli lidem přiblížit problematiku předčasného porodu. Posílám pár fotografií. Děkuji, přeji hezký den! Lucie Žáčkovávýkonná ředitelka, +420 608 888 778, info@nedoklubko.cz, 

www.nedoklubko.cz


Dobry vecer pani Dášo, je mi velkou cti, že jsem Vas mohla požadat o vyrobeni Jonaska, vlastne ani nevim co napsat, jednim slovem NÁDHERA. Je velka škoda, že nemůžete být u toho okamžiku, kdy Váše zákaznice otvíráji krabici s panenkou, miminkem nu podle toho, jak kdo to bere. Ja jsem si pripadala, jakoby se mi narodil ctrvty syn, krasnej pocit, takove to nebezke teplicko, ktere se rozlévá pocelem tele.Je nadherny, uzasny a hlavme muj, uz nemusim jen koukat na Vaše stranky, ted ho mam doma, jsem moc rada. Jinak krasny rodny list, vybavicka, dudlicek, ale především přenadhernej Jonasek. Udivilo me, jak zive v naruci pusobi, jakoby proteka pod rukama, jednoho rebornika uz mam, ale to je takovy tuhous, nejde mu ani otáčet ručkama, ale Jonasek se krasne hybe. Ta očka, jsou, jako živa, je to neuvěřitelne.Jemne dětské vlasky, tak heboucke, tak mazlive. Krasne vymalovane obočí, jen tak něžne, jemnoulince. Vse, jak jsem si predstavovala, jen to předčilo ma očekávání, jsem opravdu moc rada, že Vás máme, jste jako poklad v teto hekticke době, donutíte lidi, aby se zastavili a koukali na tu roztomilou tvářičku a na nic nemysleli, jen se kochali. Je jedno kolik ma tento vytvarny obor odpůrců, protože nikdy se člověk nezavdeci vsem, pro nas co reborn obdivujeme, at k tomu mame sběratelske či jine osobní důvody, jste umělkyň e a zasloužíte si respekt a ocenění. Mějte se zatim nadherne, jdu se kochat, Ala.


Dobrý den paní Dášenko :-)

Tak jsme se Gusíka dočkaly. Kdo jiný, než já a moje vnučka, která se u nás doléčuje. Gusík už má dvě jména Gus -Tomášek.
Jeho rozbalování jsem zdokumentovala viz foto. Pak následovalo jeho zkoumání a porovnávání s Ellis. Očekávala jsem, že to budou dva stejné kity, jen pusinka, že bude u každého jiná. Zjistily jsme, že Gus - Tomášek má trošičku odlišný kit, ale podoba tam je. Udělala jste z něho skutečné miminko, jako by právě přijel z porodnice. Světlunká pleť, vůně miminka i to chmířičko, které jste mu dokreslila nádherně doplňuje narůstající vlásky.
Takové to miminečko ve své sbírce ještě nemám a jsem ráda, že jsem se pro něho rozhodla. Je mým velkým potěšením, že je to bráška Ellis od stejné návrhářky a dvou významných rebornistek, úctyhodná práce. Rovněž děkuji i  za pečlivě zabalené dárky a doplňky k panence.
Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci  a mnoho spokojených zákaznic. Alena

  


Dobrý den paní Dášo, chtěla jsem vám napsat ještě jednou, jak moc jsem za Samminku ráda. Čím déle ji mám, tím víc jsem šťastná a spokojená. Chudinka teď prošla spoustou ruk, posílám nějaké fotečky. Jsou na ní dvojčátka -  moje netěře, Markétka je postižená a do panenky se zamilovala, nechtěla ji dát z ruky. Karolínka se zase nemohla na ni vynadívat. Na jedné fotce je s mou nejlepší kamarádkou a její dcerou. Na poslední fotce je v kočárku, který mám prozatímně místo postýlky.  Včera u mě byla opožděná oslava narozenin. Přála jsem si pro Samminku deku a kamarádky mi mé přání splnily, tak posílám taky fotečky.  Přeji krásnou neděli, mějte se moc hezky, ať se vám stále daří. Lenka

    


Dobry den, dnes mi prisla Terezka, je moc pekna, ostatne jako vsechny vase panenky. Tahle je vyjimecna tim, ze je podobna moji Terezce kdyz byla miminko. Moc dekuji a preji vam krasne svatky. Petra K.


HEZKÝ VEČER PANÍ DÁŠO, KLOUČEK JAROUŠEK PŘIŠEL V POŘÁDKU. JE KRÁSNÝ, DOKONALÝ, PŘESNĚ TAKOVÉHO JSEM SI PŘÁLA. MOC SE VÁM POVEDL, JSTE ŠIKOVNÁ.DĚKUJI ZA NÁDHERNOU VÝBAVIČKU A DÁREČKY. PŘEJI VÁM A CELÉ VAŠÍ RODINĚ KRÁSNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE. A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA VŠE. BLANKA


Milá paní Dášo, předem Vám přeji k dnešnímu svátku všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, kterého není nikdy dost. A to hlavní, chtěla bych Vám poděkovat za nádherná miminka Adélku a Šimonka a vše ostatní, co jste jim přibalila. Budu mít "Šmoulí vánoce". Všechni i s Mariánkou teď odpočívají v ložnici, kde mají společnou malou postýlku. Moc jim to sluší. Krásné pokojné svátky Vám a celé Vaší rodině a do nového roku vše nejlepší. Díky moooc. Jana


Dobrý večer paní Němcová, balíček dnes docestoval v pořádku a navečer jsme šli gratulovat Jolance. Všichni jsme nedočkavě čekali na rozbalení. Nedovedu Vám popsat tu radost a i dojetí malé vnučky. Samozřejmě i její maminka prožívala radost spolu s ní. To už má zrovna i dcera dárek pod stromeček. Tak mají chlapečka Štěpánka a holčičky (Natálka a Jolanka) mají brášku.S amozřejmě že už dostane maličký i dárek pod stromeček. Určitě nějaké další oblečení :-)) Štěpánek je tak kouzelný, že jsme se na něho nemohli vynadívat. Opravdu Vynikající práce a šikovné ruce. Moc Vám děkujeme. Posílám Vám zatím pár foteček z prvního rozbalení a určitě pošlem ještě další. Přejeme Vám hodně úspěchů  ve Vaší práci a příjemné prožití vánočních svátků. Alena

  


Ahojky moje kámoško, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za nádherného klučíka - to jsi mě fakt překvapila, to se Ti povedlo.!!!!!!!!!!!!!! Když  jsem spatřila tu velikananánskou krabici - v duchu jsem si řekla - tam bude možná miminečko. A měla jsem pravdu - vykoukl na mě kouzelný klučík - můžu říci, že se Ti povedl a moc. Nemá chybičku, doopravdy!!!!!!!!!!!!! Jakou já jsem z něho měla radost, ani si nedovedeš představit!!! Narodil se přesně na mé narozeniny, i na to jsi myslela a ta výbavička... tisíceré díky,díky!!!!!!!!! Kryšpínek byl na mé narozeniny představen celé rodině, všichni ho obdivovali a holky si ho pochovaly pod mým dohledem. Narozky jsem oslavila nádherně, sešli jsme se tu všichni. Všechny jsem je pohostila, byli jsme všichni spolu a to bylo nádherné!!!!!!! Včera jsem trošinku fotila, víc z foťáku nedostanu, ale spolu jsou Ti dva mrňouskové doopravdy kouzelní!!!!!!!!!!!!!!! Hezký den, Jana      

                


Milá Dáši, musím Ti ještě poděkovat za Madlenku. Je moc krásná, usměvavá, drobounká, zkrátka roztomilá. A ta nádherná výbavička a postýlka od Dádulky! Je to prostě kouzelné. Škoda, že si ji musím dát až pod stromeček, ale zase se mám na co těšit, jako děti. Takže ještě jednou moc děkuji i za osobní předání, bylo to milé. Měj se moc hezky, prstík ať "poslouchá", protože nemůžeš ostatní ochudit o tu krásu, kterou rozdáváš! :) Lola


Paní Němcová, velmi se omlouvám, že píši až nyní, ale jsem dlouhodobě nemocná po úraze páteře a až nyní jsem trochu schopná. Moc a moc děkujiza miminko Sofinku, něco tak krásného jsem už dlouho neviděla, holčička, které jsem panenku dala byla jak u vytržení, je strašně upovídaná a zapomněla i mluvit. Až budu schopná, pošlu Vám i fotku, abyste věděla, jaká malá šmudla jí dostala. S jejími rodiči jsme litovali, že nejsme děti, hrála si s ní i babička. Ještě jednou moc děkuji, panenka byla rozkošnější, než jsem čekala. Mějte se moc a moc hezky, přeji stále více spokojených zákazníků, Iveta 


Dobrý den, paní Dášo, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za Matyáška. Je opravdu ještě mnohem krásnější než na fotečkách a je prostě úžasný. Moc děkuji za osobní předání a vstřícnost. Přeji Vám mnoho štěstí a hlavně zdraví a už se moc těším až si od Vás koupím k Matyáškovi ještě holčičku, aby nebyl sám. Vaše práce je opravdu nedocenitelná a nikdy jsem neviděla tak nádherné miminka, jako jsou ty od Vás. MOC DĚKUJI. Martina


Milá paní Němcová, dnes jsem si vyzvedla na poště moje miminko Nelinku a od té doby jsem jako v tranzu. Já jsem tak šťastná. Nelinka je naprosto úúúúžasná, že když napíšu děkuji, přijde mi to, že to je dost málo. Nemůžu se vynadívat, jak má dokonale vykreslené i žilky. Naše vnučka Nelinka, z ní nemůže spustit očička. Celá rodina si miminko již pochovala a všem se moc a moc líbí. Z toho mám také radost. Panenku jsem dostala od manžela jako bolestné za úraz a věřte, že nic na světě by mě tak nepotěšilo, jako miminko od Vás. Musím také pochválit, jak byla Nelinka zabalená, dostala sebou nádherné oblečení, hračku, dudlíček, certifikát, rodný list, no nádhera. Já Vám přeji mnoho spokojených ba šťastných nových maminek, které si od Vás panenku koupí. Já si určitě od Vás koupím další miminko, jsem tak šťastná. Pokud budete mít zase výstavu, určitě jí s manželem navštívíme. Tam si třeba hned panenku vyberu. Mějte se moc krásně, děkuji, děkuji, vím, že máte prstíček nyní také po úrazu, tak ať se hojí a Vy dáte na Vaše stránky další kráááásu. Zdravím Vnenková


Dobrý den Dášenko, moc děkuji za krásného klučika -:)-:)-:) a nádhernou sladěnou obří výbavičku. Také děkuji za Vaši ochotu a rychlost poslání miminka. Přeji mnoho spokojených maminek. Mějte se hezky a pěkné prázdniny. Iveta


Milá Dášenko, ještě jednou Vám chci poděkovat za nádherná miminka -:), udělala jste mi velikou radost. Také Vám chci poděkovat za krásnou výbavičku a skvělou, milou komunikaci. Jste strašně šikovná a velice Vás obdivuji a těším se na další miminko. Přeji hodně štěstí k tvorbě dalších miminek. Iveta


Milá Dášenko, chci Ti ještě jednou moc poděkovat za překrásná miminka. Dnes došla Berulinka i přes fakt, že jsem se na ní dívala a obdivovala ji 2 dny výstavy a věděla, že je překrásná, je ještě krásnější.............. něžná, úžasná.......... Několikrát jsem Ti psala, že máš veliký dar, nechci se opakovat, nechci, aby to znělo jako fráze, ale je to neuvěřitelné s jakým citem Ty dokážeš miminka rebornovat, nemůžu se na ta Tvoje miminka - všechna co mám - vynadívat a mým velikým přáním je, aby co nejvíce sběratelek se mohly těšit jejich krásou stejně jako já. A všem sběratelkám, které váhají, jestli ty kreslené vlásky jsou to pravé, pochopitelně záleží i na typu kitu, ale Tvé kreslené vlásky dodávají naopak miminkům pravou realitu a opravdovost miminek, už jsem Ti psala, že jsem zprvu také nebyla příznivcem kreslených vlásků, teď jsem jejich velkým příznivcem, nevím jak jiné rebornistky, ale Ty to dokážeš tak, že ani jinak si to miminko nedovedu představit. Děkuji moc kamarádko za vše, za krásné 2 dny prožité v Tvé přítomnosti, moc si toho vážím, že v tom Tvém shonu a dětech sis udělala na výstavu více, než jen čas a těším se, že zase společně něco podnikneme nejen pro svoji radost, ale pro potěšení všech sběratelek ať už rebornů nebo starožitných panenek. Jana.


Dášenko, moc Vám děkuji. Na Lucinku se těšíme, ta živá bude z ní mít také určitě velikou radost. Je to taková malá máma a panenky si ráda chová. Před nedávnem si nahoře v pokoji, kde mám také nějaké panenky, zahrála na mámu i tím, že začala jednomu reborníčkovi oblékat mé ponožky. Sama si je ve skříni vybrala a dokonce je sladila i s barvou oblečení miminka. Bylo nám to podezřelé, že je tak hodná, je to takový malý temperament a pak bylo vše jasné. Ona ví, že bez dozoru je chovat a obkékat nesmí, tvářila se šťastně a provinile zároveň, když jsme tam za ní s maminkou přišly. Tak Dášenko ještě jednou díky za vše krásné, co nám svými miminky dáváte. Prožívejte se svojí rodinou, i panenkovskou, krásné májové dny plné lásky, radosti a porozumění.

Věra


Ahojky Dáší! Výstava, myslím, splnila svůj účel-LÍBILA SE - dospělí se vrátili do dětských let a dětičky, těm zářila očička. To jsem viděla u holčiček s Tvým chlapečkem!!!!!!!!!!!!!!! Moc děkuji Tobě i druhé Janičce /vyřidˇ jí to/ za slova chvály. Že jsem půjčila panenky, to mě přišlo samozřejmé, prostě normální!!!!!!!!!!!!!!!! Za to netřeba chválit!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kámoško, jsem moc ráda, že Tvé panenky mají úspěch, mám z toho sama velikou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc Vás pozdravuji a přejeme s Bárou pohodový večer. Jana


Ahoj zlatíčko, já Ti moc, moc, děkuji za všechno, jsi můj poklad, ani nevíš, jak si vážím všeho, co pro mě děláš a že jsi přijela byl to můj nekrásnější dárek k narozeninám a Tvoje miminka také. Teď myslím úplně všechny Tvoje vystavené, nejen, které si kupuji. Je to zážitek a udělám co nejvíce proto, abych Ti v ČR pomohla prosadit, protože to dělám nejen kvůli Tobě, milá kamarádko, ale i kvůli sběratelkám, aby měly možnost poznat krásu Tvých panenek a nekupovaly v zahraničí, když máš zcela srovnatelná miminka s ebay - pro mě ještě něžnější a vím, že Ti sláva nevleze do hlavy, protože jsi taková, jaká jsi a máš za sebou nelehký život a to člověka tvoří do budoucna. Dáša byla tak strašně dojatá, že jsme měly s Kačkou slzy v očích i my. Byly jsme dojaté s ní, bulila štěstím, jak malé děcko. Jsem moc ráda, že se výstava líbila, fotky jsem poslala a měly veliký ohlas, hlavně u Elišky ze zahraničí, ta je z naší výstavy úplně hotová a pořád jen lituje, že na ní nemohla být, už mě poslala několik emailů. Milá Dášenko, jdu makat. Jak dostanu fotky profíků, tak pošlu. Již teď se těším, že se brzy uvidíme a možná zase něco vymyslíme, ještě Ti musím napsat, že i moje děvčata obě byla z výstavy dojatá, včera mě moc děkovala, že jsem jim dala šanci prožít krásné dny a že se jim to moc líbilo. Já jim poděkovala a litovala, že mrzla, ony naopak, že moc děkují za krásný zážitek. Myslím, že i ony jsou v srdíčkách o něco obohacené a že jim to hodně dalo. Tak zlatíčko odpočívej, opatruj se a zase si písnem. Jana 


Dobrý večer. Musím napsat alespoň krátce nádherné dojmy z výstavy. Bylo to úžasné. Mě i kamarádce se výstava moooc líbila. Hanka je spíše na staré panenky, ale i reborníky byla uchvácená. Já se moc těším na svou Sofiku -Růženku. Dneska jsem vydražila obleček Sammiky na Aukru. Byl za lepší cenu, než poprvé. Ovšem-hned mě napadlo, že Sammii asi "budu nutně potřebovat". Byla by ještě nějaká k mání? Klidně až na podzim, nebo na vánoce. Určitě si najdu důvod se za něco odměnit. S pozdravem Jarmila


HEZKÝ DEN PANÍ DÁŠO. VÝSTAVA SE VÁM POVEDLA, MOC PĚKNÁ. A JSEM RÁDA ŽE JSEM VÁS POZNALA OSOBNĚ. MÁM U VÁS ZAMLUVENOU SAMMINKU. UŽ SE NA NÍ MOC TĚŠÍM. BLANKA


Dobré ráno Dášenko, Beník je doma. Je to překrasný malý mračounek :-)), rozkošný :-)). Moooc děkuji za vaši práci s jakou jste ho vytvořila. Přeji krasný den a ať vytvoříte mnoho tak krásných miminek, které udělají stejně velkou radost, jako mám já :-)) - jupííí.

Dáša, Brno


Milá Dášo,
 
Tak Mariánka je doma. Je nádherná, malinká, krásný uzlíček štěstí. Děkuji za všechny oblečky a vše ostatní. Hned jsem musela vyzkoušet i novou miminkovskou soupravičku. Miminko je dokonalé, jen promluvit. Bude můj relaxační smíšek, růžička Mariánka.
Dášenko moooc dík a určitě se ozvu. Pravidelně sleduji Vaše stránky, obdivuji všechny nová miminka a věřím, že do sbírky přibude ještě další...
S pozdravem

Jana z Moravy Jana


Dobrý večer, milá Dášenko,

Zuzanka je úžasná, její úsměv a usměvavá očka vykouzlila údiv a úsměv i na manželově tváři. Dnes jsem Zuzance II. představila manžela a jeho slova byla: "je krásná, skutečně v ní vidím Zuzanku I.". Donutila jsem ho, aby si vzal i brýle, aby viděl detaily. Byl uchvácen Vaší jemnou prací žilek, nehtíků i vlásků. (O pochování už zrovna nestál, ale několik minut se na ni díval a bylo vidět, že si představuje vnučku, když jsme ji pár hodin po porodu chovali v nemocnici.)

Ještě jednou moc děkuji za Zuzanku i dárek k Velikonocům, máte moc šikovné ruce a je znát, že na miminkách pracujete s radostí a láskou.

Věrka a Zuzanka z Chodska


Milá Dášenko, teď už i kamarádko,

moc Ti děkuji za překrásnou Sophinku. Teď jí zrovna prohlížím prstíky. Je to úžasné, ta kresba,výraz obličejíku, čelíčko nakrabacené! :-)) I Tvůj přístup k nastávajícím"maminkám", ochota a hlavně veliké nadání vtisknout těm miminkám živoucí výraz. Když jsem poprvé na fokách, které jsi mi poslala, viděla Sophinku, přesto, že jsem ji znala a vybrala si ji, měla jsem slzy v očích a ani neviděla na klávesnici.Opravdu máš veliké nadání, nepřestávej. Určitě o Tobě ještě uslyšíme a jí budu ráda,že mám miminko od Tebe ,a že jsi kamarádka, kterou osobně znám. Přeji Ti moc krásných miminek a hodně spokojených "maminek". Díky.

Lola, Praha


Dášenko, Amynka je opravdu krásná a velká . Udělala mi velkou radost. Dokonce jsme podle těch cedulek objednaly s Amy několik věcí na veselých oblečkách, jak ty na to přicházíš, to je užasné, Koukala jsem , že tam mají leginky čmeláka, tak příští miminko může být čmeláček. Vidíš, je o panenky zájem, to já myslela, že jen já a trochu ty jsme takové bláznivé, ale ty je vypravuješ do života, moc ti to jde. Naše velká Amy je taková spokojená , že její jméno visí na tvých stránkách, je na to pyšná a malá Amy se jí také moc líbí. Měj se krásně, hezky pracuj, ať má pan Hess dost prostředků na další zachráněná miminka, jsi moc hodná a myslíš na ostatní. Krásný zbytek neděle. Dana

Dana, Trutnov


Ahojky Dášenko, poslušně hlásím, že miminka dobře spinkala, mají za sebou všechna 4 noc v novém prostředí a docela jsou rozmazlována, včera se snažil i taťka, takže jsou spokojená. No sice se mě do postele opravdu na tu první noc všechna nemohla vejít, ale přes to spinkala hned na "přístavku" vedle mne, aby si zvykla :-)) :-)) :-)) :-))  posílají Ti prý velikou pusinku po emailu. JSOU FAKT UŽASNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

Jana, Plzeň


Milá Dášenko, teď už i kamarádko, moc Ti děkuji za překrásnou Sophinku. Teď jí zrovna prohlížím prstíky. Je to úžasné, ta kresba,výraz obličejíku, čelíčko nakrabacené! :-)) I Tvůj přístup k nastávajícím"maminkám", ochota a hlavně veliké nadání vtisknout těm miminkám živoucí výraz. Když jsem poprvé na fokách, které jsi mi poslala, viděla Sophinku, přesto, že jsem ji znala a vybrala si ji, měla jsem slzy v očích a ani neviděla na klávesnici. Opravdu máš veliké nadání, nepřestávej. Určitě o Tobě ještě uslyšíme a jí budu ráda, že mám miminko od Tebe, a že jsi kamarádka, kterou osobně znám. Přeji Ti moc krásných miminek a hodně spokojených "maminek". Díky, Lola

Lola, Praha


Milá Dášenko, děkuji z celého srdíčka za dalšího reborníčka přenádhernou Saminku. Sice jsem musela počkat na rozbalení balíčku až pod stromeček, ale nelituji. Byl to nádherné vybalování. Krásně sladěná výbavička, malý dáreček a nakonec malý poklad Saminka. Saminka mě okouzlila, má krásné modré manželovi oči, je neskutečně krásná, sladká, těžko se mi hledají slova pro tu krásu, něhu.. Jsem velice šťastná a mám obrovskou radost, každou chvíli nahlížím do košíku nebo Saminku chovám v náručí. Ještě jednou Dášenko z celého srdíčka za Saminku děkuji a přeji hodně krásných miminek a hodně maminek, které budou mít také velikou radost z Vašeho překrásného tvoření.

Věra, Znojmo


Milá Dášenko, chtěla bych Ti moc poděkovat za nádherný, vánoční dáreček. Daisynka - Dášenka je ÚŽASNÁ - je to dokonalé, umělecké dílo, do kterého jsi promítla nejen svůj obrovský talent, ale i svou citlivou dušičku. Obdivuji Tvou techniku rebornování, malbu - reálné prokreslení pleťi včetně novorozeneckých flíčků, žilek. Malované vlásky jsou kouzelné, slaboučkými tahy štětcem ztvárněné, vypadají opravdu velmi přirozeně. Díky, díky, díky za tu KRÁSU, udělala jsi mě obrovskou radost. Též Ti moc děkuji za to, jak jsi Dášenku vánočně zabalila, přidala jí do vínku bohatou výbavičku a plničko dárečků. Velmi si toho cením a vím,že ráda děláš radost druhým, a to je tak ušlechtilé. Moje kamarádko - přeji Tobě a celé Tvojí rodině v novém roce 2012 - LÁSKU, STĚSTÍ, ZDRAVÍ a prostě vše NEJ, jak se praví.
Jana,Louny


Dobrý den Daší! Včera jsem si pod stromečkem rozbalila dáreček. Z krabice na mě vykoukla první hezká bílá výbavička, plyšáček a vánočný ozdoba. Která se mi moc líbila a potěšila mě. A pak jsem rozbalila děčku a vykoukl na mě andílek Sammie - Maruška. Je tak překrásná, moc se mi líbí. Potřetí jste mě nezklamala, máte zlaté ručičky. A moc vám děkuji, že jste mi předála váhu miminka na míň. Jinak bych ho nezvedla. Už mi tu sedí v kočárku a kouká na mě, vždy k ní musím přijet a pokochat se jak je roztomilá. Přeju vám Veselé svátky a hodně moc uspěchů, do nového roku hodně zdraví a štěstí. 

Monika, Trutnov


Jesličky přišly a moc za ně děkuji Dášence, její mamince i panu truhláři. Samozřejmě děkuji sestřičko (Jana, Plzeň) i za Tvoji úžasnou spolupráci. Přeji hezký večer všem. 

Věra, Plzeň


Janičko - sestřičko, Dášenko, moc vám děvčata děkuji za vše, Vám Dášenko obzvláště za tu krásu, něhu a lásku vloženou do Ježíška-Matýska i do Tanji-Terezky. Jsou nádherné, to jejich zpracování překoná i práce zahraničních rebornistek.  Vždy, když se na obě miminka i jen podívám, něco mi zahřeje u srdíčka a jsem šťastná, že je mám. Díky i Tobě sestřičko, že jsem Tvým prostřednictvím a skrze Tvoji lásku k těmto úžasným panenkám, poznala práci této skvělé naší rebornistky Dášenky, napřed přes Tvoji Majdalenku, na kterou se také moc těším, ale i nakonec dříve, přes tato neplánovaná úžasná dvě miminka. Myslím, že ta podoba Matýska s Matýskem (vnukem) je neuvěřitelná a není to náhoda, že ho mám. V životě není nic náhoda. I malá Terezka se dost podobá na moji větší Terezku. Je to neuvěřitelné. Obě miminka také oslovila svým zvláštním kouzlem moji dceru a o vnoučátcích ani nemluvím. Ty milují všechny reborn miminka, ale mám pocit, že tyto nějak jinak. To samé je i u mně. Mám je všechny ráda, ale... 

Jinak také moc děkuji Dášenko Vaší mamince i za ty jesličky, měla s tím určitě práci navíc. Děkuji i panu truhláři, je moc hodný, že na moji již tak pozdní objednávku, takto reagoval. Vážím si toho a na jesličky s malým Ježíškem-Matýskem u letošního vánočního stromečku se všichni moc těšíme, zvláště děti a já.

Tak se všichni opatrujte, přeji vám všem krásný zbytek adventu, pak Vánoc, konce roku a nakonec i celý rok 2012. Aby vše bylo  prožito jen ve zdraví, lásce, vnitřní radosti a pohodě s těmi, které máte rádi i se všemi, které vám přijdou, ne náhodou, nějak do vašeho života. Vím a mám ověřeno ve svém životě, že když vysíláme našimi srdci lásku, radost, světlo a pokoj, také se to vrací zpět. Tak ať se nám to všem co nejvíce daří a jsme šťastni.

Dášenko, mnoho krásných miminek i v příštím roce, ta Vaše miminka toto vše vyzařují a to je opravdu úžasný způsob otevírání lidských srdcí. Ještě jednou Vám zatím alespoň takto děkuji. Abych nezapomněla, máte, Dášenko, i krásné děti, tak Vám přeji, aby Vám dělaly jen a jen radost. S láskou sestřička Jana a Věra.

Věra, Plzeň


Zdravím ze Strašecí. Asi tu opravdu bude strašit čertík. Je úžasný. Nevydržela jsem to a hned jak přišel, jsem si ho šla v klidu rozbalit domů. Včera jsem slibovala Julince, že drobeček bude protěžovaná a chovat budu hlavně jí, ale nevím, nevím!! Manžel mi to říkal, budeš potom někoho šidit. Opravdu nevím, koho mám dřív obdivovat. Zda malou Julii nebo Matýska. Jste opravdu profík. Na moje miminka dokonce žárlí naši hafani. Ale ty nešidím, hladím je všechny stejně. Moc děkuji a přeji krásný advent a nádherné vánoční svátky v klidu a pohodě.
Jarmila, Nové Strašecí

Zdravíme již obě. Julinka přišla v pořádku,i když v pomačkaném balíku. Trochu se tam asi i házela. Dnes mám dovču, tak si ji do večera užiju. Večer jdu připravovat vánoční jarmark. Bojuji zda si ji vezmu s sebou. Budeme tam mít patchwork, ručně šité panenky, keramiku a pod. Můj starší syn (23) prohlásil, že jeto nejlepší panenka co mám. Určitě se ještě ozvu na nějakou další. Zatím moc děkuji. 
Jarmila, Nové Strašecí 

Ahoj šikulinko, tak jsem si musela nejdříve užít Markétku, než jsem sedla ke psaní. Je to takové malilinkaté krásné robátko, má úžasný obličejíček a v Tvém podání opět jako živé miminečko!!!!!!!!! Ani jsem si nemyslela, že bude tak malilinkatá, ale o to je více muchlací, jen mám jeden problémek, že mám oblečeníčka krásného spoustu na trochu větší mimísky, tak musím oblečeníčko probrat, abych tomu drobíčkovi vybrala jeho garderóbu. Už jsem ji dala na chviličkuku i pochovat našemu taťkovi a teď s postelí plnou mimísků převlékám postele, no to je vždy nářez. Vždy tam ráno nějaké dáme, když jdeme do práce, no a teď mě "pomáhají" překážet. Také moc děkuji za krásný dáreček, je úžasňácký, no přesně pro mé romantično. Tak a teď si jdu užívat opět úklidu s miminky a mám Tě od celého našeho mimískova pozdravovat a ty od Tebe ještě posílají sladkou pusinku. 
Jinak malované vlásky jsou opravdu úžasnéééééééééééééééééééééééééééé, to je i vzkaz všem sběratelkám, upřímně, také jsem se maličko bála, jak to bude vypadat, bylo to pro mě neprobádané pole, ještě jsem žádné malované vlásky na rebornu neviděla, ale jsem nadšená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vypadají úplně přirozeně, možná u některých typů miminek ještě krásněji, než vpichované a to píši jako veliká příznivkyně vlasatých reborníčků. Jsi opravdu šikulka a mám velkou radost, že jsi, protože svými miminky dokážeš dělat život hezčí...........radostnější............Jana.
Jana, Plzeň 

Dobrý večer paní Dášenko, konečně usedám a píši dopis, protože jsem se až dnes dostala na poštu, bydlím již kus od Holešova v domečku.  Panenka Márinka přijela v pořádku, je nádherná, sladká, opravdu jako miminko. Musím se na ni pořád dívat a chovat ji. I přítel se na ni díval, byl při tom, jak jsem ji vybalovala a moc se mu líbí. Říkal, že je krásná. Děti ji ještě neviděly až o  víkendu, dcera odjela do Prahy, dělá zkoušky na vysoké škole, tak se na ně těším, co řeknou na to moje miminko. Teda opravdu to je tak, jak jsem čítala o ženách, kterým toto miminko přišlo. Nechci se opakovat, ale je to opravdu precizní práce, opravdu se před vámi klaním. Vím již ted,  že si určitě od vás další miminko koupím. Moc moc děkuji i za oblečky, je jich teda hodně, za hračku a také za dobré čajíčky, teď se chystám, jak si jeden udělám. Ještě jednou paní Dášenko děkuji moc za holčičku, to se jinak psát nedá, je to opravdu miminko, za dáreček, za všechno i za to, jak jste všechno krásně nachystala do krabice, to se hned tak nevidí, přeji Vám hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a uspěchů ve vaší práci. S pozdravem vaše obdivovatelka Marie.
Marie, Holešov 

NĚHA, LÁSKA, UMĚNÍ, KRÁSA ...
KRÁSNÝ VEČER, POSÍLÁM VÁM SETKÁNÍ NE DVOU GENERACÍ, ALE TAK "PRABABIČKU S VNUČKOU" - JE TO PRÁCE NĚKOLIKA UMĚLCŮ A JÁ NEMŮŽU JINAK, NEŽ VZDÁT JIM OBDIV - JE TO NĚHA, LÁSKA, POKORA, UMĚNÍ, TAK MOC BYCH SI PŘÁLA NASHROMÁŽDIT PRO NAŠE PŘÍŠTÍ GENERACE CO NEJVÍCE TÉ NĚHY A KRÁSY A UMĚNÍ, ABY TEN SVĚT NEBYL TAK USPĚCHANÝ A PROMĚNIL SE VÍCE V LÁSKU A POKORU NEŽ SPĚCH, ZÁVIST A NENÁVIST OKOLO NÁS. TO JE SMYSL MÉ PRÁCE, KTEROU TAK MILUJI A KTEROU MĚ MNOZÍ POMÁHÁTE NAPLŇOVAT..........NEMUSÍM VÁS OSLOVIT, VY TO DOBŘE VÍTE A JÁ VÁM MOC DĚKUJI I Z VÁS ČERPÁM SÍLU JÍT DÁL.
Jana, Plzeň  

Vážená paní Němcová. Jsem ve věku, kdy bych si chtěla dělat už jenom radost, pokud to jde a tak jsem si ji udělala díky Vám. Mockrát děkuji - kluk je nádherný. S úctou Emilie
Emilie, Trutnov  

Milá Dášenko, přidávám se ke všem těm "maminkám" a milovnicím Tvých mimísků svým dopískem. Před chvílí jsem si vyzvedla z pošty Magdalenku a je ještě krásnější, jestli je to vůbec ještě možné takto psát, než na fotkách. Kdyby nespinkala, tak určitě brouká a kouká na krásný svět miminek, který je krásnější, než ten náš,jsou hýčkány láskou a bez starostí nás dospěláků.
Máš veliké srdíčko a něžnou dušičku a to je prostě vidět i na Tvých miminkách. Vdechneš jim svoji tvorbou to, co prostě vyzařuje z Tebe. Je to už třetí miminko od Tebe a protože jsem veliká sběratelka a miminek mám hodně, můžu tedy zodpovědně prohlásit, že jsi světová špičková rebornistka a že je ctí, mít od Tebe miminko. Je poznat, že u Tebe to není honba za penězy, prostě kusovka, jako to některé rebornistky bohužel dělají, že pro Tebe je to vznik něčeho nového, krásného, co dělá radost a obohatí náš uspěchaný a mnohdy nelehký život. Přeji Ti, do Tvé další tvorby hodně klidu, lásky, a pevné zdraví, abys dále mohla obohacovat nás i sebe svojí krásnou tvorbou.  Jsou to ty nejdůležitěší věci na světě, které všichni potřebujeme a které někdy bereme jako samozřejmost. Dášenko děkujíííííííííí. Tvoje věrná obdivovatelka Jana.
Jana, Plzeň  

Milá Dáška, 

mailom som Vám síce hneď oznámila, že moja Rebeca už je doma, ale k tomu, aby som mohla napísať aj niečo viac, som potrebovala čas. Taký istý čas, ako keď si mama prinesie domov z nemocnice svoje miminko a potrebujú spolu nabehnúť na nejaký spoločný systém. Dala som aj tri fotky s Rebecou na FB a nikto ani len na sekundu nezapochyboval, že to nie je živé bábo... jasné, že gratuláciám nebolo konca kraja :))
Moja malá je tak krásne vyrobená, že ľudia aj pri pohľade zblízka ešte pochybujú, že to je "iba" bábika a nie skutočné živé dievčatko :) Myslím si, že aj výber bol veľmi dobrý pretože ja sama som veľmi maličká a Rebeca je pre mňa tak akurát. Sedí mi na kolenách a spolu sa vozíme na mojom vozíčku po byte :)) Myslela som, že môj 15 ročný ozajstný syn bude mať nejaké námietky, ale aj on bol veľmi prekvapený aká je krásna. Vraj ešte krajšia ako na fotkách :) Na skutočné živé bábo by som si už zo zdravotných dôvodov nebola trúfla, ale takto mám aj syna a aj malú dcérku :) 
Ďakujem Dáška, Ste veľmi šikovná a myslím, že takéto "hračky", ktoré vyrábate sú veľmi potrebné. Nech si vraví kto chce čo chce :)) 
 
Eva, Šaľa  

Ahoj Dáši ,

strašně moc bych Ti chtěla z celého srdce poděkovat za další úžasné miminko. Barunka je krásné , sladké stvořeníčko , opravdu se Ti moc povedla :-)) :-)) :-)) . Je vidět , že každá Tvoje panenka je dělaná s velkou láskou , trpělivostí a citem . Máš obrovský talent , nadání a hlavně zlaté ručičky , což dokazuje ocenění , které jsi dostala v Sonnebergu a ke , kterému Ti strašně moc gratuluji .Přeji Ti hodně spokojených " mamimnek " a ještě více krásných mimísků .

Radka, Adamov


Krásný den Dášenko, překrásné miminko dorazilo.................chlapeček je skvělý úžasný, prostě nádherný...........a ta barvička, je jak broskvička...........a voňavý k zulíbání..................moc se Tě povedl, nedokáži ani vyjádřit své pocity, jsem prostě nadšená a dojatá..........stále ho tady chováme...............Chci ti poděkovat za ten raneček štěstíčka, co jsi nám poslala. A také moc děkuji za dáreček .....nepřišel na svět nahatý, ale oblečený od hlavy až po paty :-)). Posílám Ti díky a pusu a......................no prostě mám velikou radost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ariana, Louny


Dobrý den Dáši, je to druhé miminko od vás a zase jste dokázala nemožné, máte zlaté ručičky. Tomášek je tak překrásně udělaný, je to doslova nad mé očekávání. Nemohla jsem z něj pustit oči, ktesba se podobá živé kůži a ty vlásky... Úplně jak živý, jen otevřít očka. Také vám děkuji za speciální vytěžování  Tomáška. Mám spinální svalovou atrofii a nebýt toho tak bych ho neuzvedla. Vždy mě rozveselí den. Tvá tvorba se plně řadí mezi uznávané rebornistky světa. Děkuji vám moc za malého chlapečka a těším se na třetí miminko od vás, které mi budete dělat. Přeji Vám hodně pěkných miminek a také hodně spokojených zákaznic.

Monika, Trutnov


Milá Dášo,

mám od tebe už třetí panenku a jsou jedna krásnější než druhá. Malá Johanka se (ale opravdu) po mně dívá, ať se hnu kamkoli. Nevím, jak se ti to podařio dosáhnout efektu, který bývá na zámeckých portrétech. Iluze živého dítěte je dokonalá. Mám z ní obrovskou radost, až se bojím, že ji ustavičným převlékáním poškodím, je tak křehká! Pleť je dokonalá, očička mluví samy - no a pamatuj na čtvrtou, jak jsme se dohodly. Asi taky rezignuju na tvoje zbohatnutí, prože nadstandardní výbavičky, ceny ve výši pouhých nákladů a PŘIBALOVANÉ BONBONIÉRY Z TEBE MILIONÁŘKU NEUDĚLAJÍ!!! No , já na něco přijdu. Už dávno neplatí: Sedávej panenko v koutě... sice opravdoví znalci tě najdou i v Jesenici, ale budou tě určitě spíš tajit, aby se na ně dostalo...Tvé panenky ale mají špičkovou úroveň - a nejen v rámci Evropy, ale i na světové úrovni. Moc velké díky.

Kamila, Praha


Dobrý den, paní Dášo,

ještě jednou mockrát děkuji za mimi. Maria je nádherná, tak realistická a roztomilá, nemohla jsem se na ni vynadívat, Je to něco tak neskutečného a krásného. I ta výbavička je kouzelná. Opravdu hračinka pro velké holky. Určitě jí budu věnovat pozornost několikrát denně, protože není možné takovou nádheru opomíjet. Už jen pohled na tak roztomilé mimi mě naplňuje nějakým nepopsatelným hezkým pocitem. Vnímám to jako originální umělecký výtvor. Jste opravdu moc a moc šikovná, udělala jste mi skutečnou radost, že jste dokázala vytvořit mimi přesně podle mých představ. Je to doslova nad mé očekávání. Jsem velice ráda, že jsem se s vámi setkala a  mám mimi  právě od vás, protože je vidět, že jste při tvoření trpělivá, pečlivá a máte k tomu ten správný cit. 
Přeji krásný den a už teď si tak  tajně pomýšlím na malého chlapečka.
Ještě jednou moc a moc děkuji za vaši ochotu, vstřícnou komunikaci, spolehlivost a korektnost v jednání.

Květuše, Praha


Milá Dáši, děkuji Ti za další miminko, malou Ornelku. Je krásná, moc hezky udělaná, tak jak jsem si jí přála. Dokonce má po mamince i znaménka :-)). Je celá já, když jsem byla malá. Udělala doma velikou radost, ale nejvíce mě. Doprovázela mě na cestě za zdravíčkem............ a je pro mě potěšením, když jsou dny.......ne zrovna radostné............... Často si na Tebe vzpomenu, jsi hodná a šikovná.

Jen co bude zase svítit sluníčko, udělám fotečky a pošlu Tě je, aby jsi viděla, jak je Ornelka načinčaná................a když vedle ní spinká malá sestřička Arianka, člověku úplně plesá srdíčko. Moc Ti ze srdce děkuji a těším se na další spolupráci. Moc se mi líbí kit Krista - Linda Murray................dívala jsem se, že už na něj u Tebe nějaká těšitelka čeká, tak jsem zvědavá, jak se pod Tvýma šikovnýma rukama zrodí do krásy. Zatím přeji mnoho úspěchů a žádné starosti.

Ariana, Louny


Tak už jsem si pohrála, sedím a koukám. Mášenka je krásná. Mám plno pocitů, nevím, zda je psát, či to není důležité. Jsou to pocity, které zažívá asi každý, kdo drží prvně ve své ruce rebornované miminko. Trochu jsem si připadala jako máma, která prohlíží své skutečné dítě. ....... Takže rozbalila jsem opatrně krabici a vytáhla postupně vše, co bylo uvnitř. Děkuji za sladkůstku..:-) . Sedla jsem si na podlahu a rozkládala bublinkovou fólii, potom růžovou dečku. První zájem směřoval na obličej, krásné miminko, jako opravdové - říkám si polohlasně: "to je mazec"...."to je mazec"......myšleno tak, že se kresba podobá živé kůži..... Potom jsem začala prohlížet pusinku, ouška, bradičku, krček, spočítala jsem prstíčky a musela jsem panence narovnat plínku. Je to Mášenka a je to holka....má stehýnka a najednou mě napadlo, že ještě čepičku musím sundat a podívat se.....Tak honem šup čepici dolů......."jé, je to dobrý Mášo, máš vlásky a i trochu rozcuchnuté, jako když se sundá miminkům čepička"! Potom mi to nedalo a Mášenku jsem svlékla, abych jí prohlédla nožičky a ručičky. V duchu mě napadlo, že jí takhle budou svlékat i mé dcery....a že budu hudrovat, proč jí to dělají, chudince malé...:-) Honem jsem Mášenku oblékla a vzala ji do rukou a zvedla nad hlavou.....krásně ji klesly ručičky i nožičky a hlavička si jí také naklonila, jako miminku. Už jen zabroukat..:-) Jediné, co mě překvapilo a neuměla jsem si představit, jaká bude na sáhnutí pleť. První pocit jsem měla, že má Mášenka suchou kůži a napadlo mě, že u živého miminka by se měla natřít dětským olejíčkem. Panenka je samozřejmě něco jiného. Teď už mi to přijde samozřejmé. Mášenka tu sedí a čeká, až dopíši tetě Dáše mail a pak půjde do své postýlky. Mám v ložnici po dětech postýlku a možná jednou se v ní vyspí vnoučátko, zatím tam bude Mášenka. Povlečení jsem koupila nové, tak jí to tam bude slušet.

Takže maminky i nemaminky, kdo toužíte mít takovou krásnou panenku, pohrát si, potěšit se, tak  "do toho". Paní Dáša vyrábí panenky jako živá miminka, vyjde v přáních maximálně v stříc, přidá do své práce srdce, pečlivost a rozhodně ví, co má jak udělat. Nenapálíte se koupí levného miminka nabízeného na aukcích. Ono na fotkách vše vypadá jinak, než potom v náručí doma. Zapomeňte na příšerné názory, že ten, kdo si takové miminko pořídí, je vlastně šílenec!!! Kdo si hraje, je šťastný a pořízení takového miminka je vlastně levná záležitost v porovnání s koníčky a hračkami mužů :-) . 
Dáši děkuji a ještě jednou se omlouvám, jestli jsem Vás svými trochu puntíčkářskými přáními zaskočila. Jistě se Vám teď ulevilo :-) . Píši tu s úsměvem s radostí u srdce, které není nikdy dosti a o to v životě jde. Udělat si radost a pak jí kus předat přes své srdce dál. Tedy upřímně děkuji, Jana 

PS: případné hrubky prosím omluvte, běhají mi oči i mysl k tomu malému prckovi

Jana, Pardubice


Milá Dáši,

dovol, abych Ti poděkovala za jednoho úžasného Waltíčka ze čtyřčátek, které zhotovily Tvoje zlaté ručičky. Je to druhá panenka od Tebe a zase dokázala nemožné. Trošku s obavami jsem čekala, jak mě osloví trošku ,,jinak"  malovaný klouček. Nic netušíc jsem obdržela e-mail s otázkou : Maminko, poznáš si své miminko? 
A tam nekoukal jeden Walter, ale rovnou čtyři!!! Moje srdíčko zcela neomylně určilo, který z nich bude putovat k nám :-))). Naladěna fotkami jsem malého netrpělivě očekávala. 
Dáši,při rozbalování balíčku se mi kutálely slzy štěstí. Obrovská, překrásně sladěná výbavička jako pro prince schovávala vzácný poklad na dně krabice - pečlivě zabaleného Waltíčka. 
Slovy nelze popsat pocity,když jsem ho prvně stiskla v náručí a koukla mu do očí. Úžasné miminko opět předčilo všechna moje očekávání a drobeček se rázem stal miláčkem a mazlíčkem. Barvičky ho rozzářily, vlásky má přepychové a jemňounké, střih jako od profikadeřníka, očička hluboká jako studánky. Precizní práce, profesionální zrebornování, pečlivost, obrovský talent a hodně a hodně lásky a velký kus Tvého srdíčka - to vše má můj Waltík. Je opravdu jako ,,živý"!!! 
Nesmím zapomenout poděkovat i za velmi milé dárečky pro mě i manžela. 
Jsem šťastná,že obohatil moji sbírku a žes mi ho dělala právě Ty !!! 
Jsi paní REBORNISTKA, které lze jen s obdivem složit poklonu !!! Ať Tvoje panenky dál rozdávají všude spoustu radosti, štěstí a pozitivní energie!!! A já se mohu trvale pyšnit tím nejkrásnějším dárkem od manžela ke kulatému výročí svatby :-))).

Jiřina, Jihlava


Milá Dášenko, jak se zdařil L.T.Ross - kit Walter, tak Tobě se doopravdy podařilo pod Tvýma, talentovanýma rukama tento kit "oživit". Dokonale, profesionálně jsi vystihla svojí technikou barvu pleti, zvolila odpovídající očička a jemňounké vlásky s odborným sestřihem. Podoba malinkého chlapečka je úžasná, velmi reálná, až neuvěřitelně "živá". Waltříček je kouzelný, je to další, nádherný "skvost" do mojí sbírky. Moc a moc Ti za něj děkuji. Přeji Ti mnoho dalších úspěchů při rebornování Tvých miminek, a dalším zákaznicím Tě doopravdy doporučuji. Tvá miminka jsou "špičková".

Jana, Louny


Pěkný večer Dášenko, balíček s Nelinkou přišel dnes o půl šesté. Pomalu jsem vyndávala výbavičku a opatrně rozbalila Nelinku, je opravdu nádherná, držela jsem ji dlouho v náručí a nemohla jsem se na ni vynadívat, je jako živé miminko, které na mně kouká přes nádherná pronikavá očka. Teprve po chvíli jsem byla schopná prohlížet si její překrásně zrobornované tělíčko a její úžasnou výbavičku. Nelinku jsem uložila do košíku a píši plná překrásných pocitů štěstí a radosti. Moc a moc Vám, Dášenko, děkuji za překrásnou Nelinku. Přeji ještě hodně zdraví a mnoho úspěchů při rebornování nádherných miminek.

Věra, Znojmo

Milá Dáško, moc, moc, moc děkuji za další miminko a tvoji velkou trpělivost. Anetka je kouzelná holčička, zamilovala jsem se do ní hned, když jsi mi poslala fotečky, ale skutečnost mi vyrazila dech. Je slaďoučká, úžasná, krásná, prostě takový andílek, který zahřeje a pohladí u srdíčka. Mám z ní velikou radost a ty máš můj obrovský obdiv, že jsi dokázala vytvořit takové dokonalé dílko. Je opravdu neuvěřitelné, co dokážou tvoje zlaté ručičky a srdíčko... Přeji Ti z celého srdce hodně spokojených zákaznic a ještě více úžasných miminek. Všem, kteří ještě váhají s pořízením miminka vřele Dášku DOPORUČUJI, určitě budete spokojeni.

P.S. Anetka určitě neni poslední miminko ..... už si brousím zoubky na dalšííí :-)):-)):-))

Radka, Adamov 


Moje milá Dášenko, miminko od Vás, mě tolik potěšilo a v této době i pomohlo. Malá Arianka je moc krásná a perfektně zrebornovaná. Mám doma jen panenky ze zahraničí a co jsem zatím viděla české mimi, tak nebyla kvalitní a se zahraničím, se to nedalo srovnat. Takže jsem se trošku obávala, ale protože se mi nakonec poštěstilo, vidět Vaši práci u jedné paní, která bydlí nedaleko, nebylo co řešit. Jste nadaná a Vaše práce skvělá, výborná, precizní ................. šup na ebay, ať tam nejsou jen cizinky, když máme v čechách také takovou šikulku. Již teď vím, že určitě není tohle miminko poslední. K tomu všemu, je s Vámi super komunikace, prostě není co vytknout. Všem, kteří pochybují, zda vás oslovit a chtít miminko od Vás, mohu uklidnit. Vaší práci doporučuji úplně s čistým úmyslem .............. viděla jsem desítky miminek, mám to s čím srovnat. Přeji Vám mnoho úspěchů v této práci a mnoho štěstí v životě. Ještě jednou Dáši děkuji, Ariana

Ariana, Louny


Dobrý večer Dášo

Balíček dnes přišel. Celá nedočkavá jsem ho pomalu otvírala. Vykoukla na mě překrásná výbavička, vše perfektně sladěno. Až jsem se dostala k rozbalovaní Matyáška. Je tak překrasný, držela jsem ho v ruce a nemohla jsem se vynadívat, preciózně zrebornované do nejmenších detailů - povrch kůže, žilkování, skrvnky. Vlásky jemňoučké, dokonalé. I moje mamka byla z něj nadšená a povídala, že je moc překrásné jako živé mimi. Máte velky talent. Jinde jsem se zklamala ale od vás ne, je to mistrovské dílo. Hned jsem mu zkoušela i jiné oblečky a už spinká v proutěným koši. Moc děkuji za dárečky těmi bonbónky a také ješte jednou děkuji moc za krásného chlapečka a mnoho úspěchů při rebornování miminek.

Monika, Trutnov


Ahoj zlatíčko, Dášulinku už mám doma, momentálně v postýlce, je nádherná, úžasná, něžná, krásná, prostě andílek a nemá jen srdíčko na dlani, je to srdíčko jako celek a je na ní vidět ta Tvoje něžná dušička a něžné umění, máš dar od Boha, každý nedokáže ztvárnit takovou něhu. Udělala jsi mě velikánskou radost, mé někdy hodně těžké dny budou zase více prosluněny pohledem na krásnou Dášenku a jsem moc ráda, že nese Tvé jméno, jiné by ani mít nemohla. Když jsem jí rozbalovala už na první pohled bylo vidět, že to balil někdo, kdo nejen rebornoval Dášenku, ale že jsi jí vypravila na cestu jako své tvůrčí dítě a tak jsem to cítila po celou dobu, co jsem se pomaloučku k Dášence dostávala. Nechtěla jsem to uspěchat, kochala jsem se nádhernou soupravičkou, dudlíčkem, rodným listem a na všem je vidět práce někoho, pro nějž to není práce, ale poslání dělat radost druhým. Moc děkuji za dárečky a těmi bonbónky oslavíme večer všichni příchod nového malého něžného miminka do rodiny. Budeme myslet při tom na Tebe. Přiznám se, že jsem Ti tento dopísek byla schopná napsat téměř až po hodině i když jsem věděla, že máš o Dášenku starost, ale nechtěla jsem jí položit, prostě dát jí z ruky do postýlky, chtěla jsem si jí užít, než začnu psát. Moc také za mě poděkuj paní Dáše za krásnou soupravičku na Dášenku, moc, moc, jí to sluší, předčilo to ještě moje očekávání, je moc šikovná. Když jsem měla Dášenku v náručí, zazvonila kamarádka, něco mě přinesla a zůstala stát a myslela, že mám opravdové miminko a ptala se mě, čí miminečko v ruce mám, protože má dvě malé dětičky a jsou na panenky jako dráčci, tak ani moje miminka nezná, protože je do patra neberu. Je mě pak dětí líto, když pláčou a já se bojím jim je půjčit. Moc obdivuje Tvoji práci, byla z Dášenky nadšená a že se musí přijít na miminečka podívat. Já jsem Dášenku hned vyfotila v postýlce, posílám Ti fotečky a objímám Ti na dálku. Dášenku budu opatrovat společně se všemi svými miláčky jako oko v hlavě, to Ti slibuji. Moc si přeji, aby Tvoje miminečka dělala radost těm, kteří to moc potřebují a dělala jim život krásnější a prosluněnější, protože Tvá miminka sluníčková a srdíčková jsou. Jana, Dášenka a celý mimískov.

Jana, Plzeň


Milá Dáší, když si pročítám na Tvých stránkách samou chválu na Tvá miminka, musím se opět přidat k ostatním. Děkuji Ti z celého srdce za krásný, vánoční dáreček - dvojčátka. Jsou přenádherná, preciózně zrebornovaná do nejmenších detailů. /povrch kůže, žilkování, skrvnky, znaménečka./ Vlásky jemňoučké, dokonalé. Svou láskou, citem a hlavně obrovským talentem jsi jim vdechla"život". Luxusní výbavička je kouzelná, vše perfektně sladěno. Myslím si, že Tvůj talent si zaslouží ocenění a Tvá tvorba se plně řadí mezi uznávané rebornistky světa. Rozvíjej naplno svůj talent, přeji Ti hodně dalších úspěchů a obdivovatelek Tvých miminek. Ještě jednou velké díky za dvojčátka, jsou chloubou mé sbírky.

Jana, Louny


Hezký večer,

Já ani nemám dost slov, která by to mohla vyjádřit. Nejlépe by to asi vystihl němý obdiv . Sofinka je kouzelné stvořeníčko, které na mě kouká těma nejnádhernějšíma očkama a jenom promluvit, je to mazílek a to patřím spíše mezi sběratelky a ne mezi maminy, co si hrají. Má všechno, co jsem chtěla, tmavá očka, pořádného kohouta na česání. Sliny, co u žádné panenky nemám. Sofinka dostane krásný kočárek a k tomu ušiju peřinky, jak se na takového andílka sluší.

V práci udělala hotový poprask a tak jsem všechny musela uplatit kokinem od Sofinky, aby mi jí paní učitelky vrátily :-D Na všechny působila, jakoby jim někoho připomínala. Děti ve školce už jen a jen vždycky čekají, co jim zase ukážu a bylo na nich vidět, že trochu nechápají. Nechtěli věřit, že je to panenka:-D

S dcerkou jsme byly úplně na větvi, jak jsou propracované i končetiny. Jemné žilečky a falďoušky, dcerka mi jí málem nechtěla také vrátit a Sofinka schytala pořádnou palbu pusinek. No a protože je andílek, tak měla sebou andílka i na cestu, za což děkuji a to i za ty ostatní pozornosti.
Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a jakmile bude zase nějaká korunka na panenky volná, ráda bych se opět ozvala a požádala Vás o sestřičku či bratříčka k Sofince:-D Děkuji moc za vše. 

Eva, Olomouc


Dobrý večer Dáši, ještě jednou Vám moc děkuji za Matýska, je opravdu velice zdařilý a roztomilý. Jako správná maminka jste ho do světa vypravila s náležitou výbavou a tak určitě nebude strádat. Sestřičky ho  přijaly s náramným nadšením a okukovaly garderobu, prý si něco zkusí. Takže malý princ zapadl do dětského kolektivu zcela plavně. Mám z něho opravdu obrovskou radost a pořád se s ním "cicmám", ale holky neodstrkuji.

A teď vážně, už jsem Vám několikrát psala, že jste skutečně velmi nadaná a máte cit pro uměřenost, takže Vaše miminka vypadají nesmírně věrohodně a spokojeně. Nemalou měrou k výslednému efektu přispívá i Váš evidentní vkus, se kterým mimča oblékáte a také to, jak je presentujete. Jsem přesvědčena, že na svou práci můžete být právem hrdá, protože snese srovnání s nadprůměrnou produkcí v tomto oboru a přitom si zachovává svébytnost a neuchyluje se k otrockému kopírování. Držím Vám palce ve vaší další tvorbě, přeji krásné vánoční svátky a mnoho povedených  miminek a jejich spokojených "maminek".

Jana, Praha


Dáši, doteď jsem se s panenkami Míšou (Michelle) i Honzíkem (Kandy) mazlíkovala. Ostatní panenky Mildík a Knedloš říkali "jo". Hlavně se jim líbila Míšička, Honzíkovi záviděli háro, plešouni. Teď už všichni spí. Michalka bude spát se mnou - osvědčeným způsobem - prdelkou na mým břiše... Děkuju za naprosto nadstandardní (a řekla bych, že prodělečnou) výbavičku, která je opravdu až dojemná, jak a s jakou láskou je připravená. Víš, já jsem jim taky už ledasco koupila, ale I LOVE MUM a Míšinčiny ponožky, jakož i Honzíkův kufřík (Honzíkova cesta???) mě DOSTALY! Bulím ještě teď. Doufám, že jsou slz - a polibku- vzdorný, ještě jednou VELKÝ DÍK. Není snad na světě větší zásluhy, než působit druhým radost. Zdravím, posílám veškerý požehnání. Zdravím tebe i tvoje děti a moc, moc děkuju. Tvoje vděčná Kamila.

Kamila, Praha


Dáši, chtěla bych Ti strašně moc poděkovat za Amálku. Musím přiznat, že když jsem ji vybalila, tak mi i slzička ukápla. Je to malinký andílek, který mi udělal opravdu velikou radost. Miminečko je úžasné a hlavně profesionálně zrebornované. Fotečky zdaleka nevystihnou nádherné a velmi reálné  zpracování kůže, vlásků, a to nemluvím o úžasné výbavičce, kterou si Amálka přivezla. Ještě jednou velké díky a mnoho úspěchů při rebornování malých andílků.

Radka, Adamov


Velice děkuji za milé přijetí s možností nakouknout pod pokličku tomu kouzlu, jak vznikají reborny. LiLu je překrásný andílek, umělecké dílko, které rozdává radost. Velké díky, děkuji. Přeji pevné zdraví Tobě a celé Tvoji rodině, hodně spokojených zákaznic a především radost z tvorby dalších panenek.

Eva, Kutná Hora


Dobrý den Dášo, tak předně ještě jednou moc a moc děkuji za Nicolku - je fakt moc nádherná. Už jsem si ji i vyzkoušela v celé výbavičce a dnes jdu koupit košík, kde bude mít své místečko. Neteř mi ji vůbec nechtěla vydat, ale stejně jsem vyhrála. A dost možná, že se časem ozvu kvůli další panence. Mějte se krásně a ještě jednou velikánské díky...

Dita, Kolín


Pani Daska, Velmi pekne dakujeme za nasu dalsiu dcerku, za Emku. Je presne taka, ako sme si ju s manzelom predstavovali. Aj ked mame dve zive dcerky, sme velmi radi aj tejto novej tretej :-). Budeme sa o nu starat ako o skutocnu. Velmi pekne dakujeme este raz aj za prijemnu komunikaciu :-). Prajeme vela uspechov s dalsimi detickami

Katka a Juraj, Bratislava


Milá Dášo, moc Vám děkuji za Martínka a Lucinku. Když jsem je vybalila, měla jsem slzy v očích. Vypadají jako živá miminka a mám z nich velkou radost. Je na nich vidět, že jsou dělaná s láskou a pečlivostí. Obě miminka mají bohatou a krásnou výbavičku. V porovnání s dovezenými panenkami se mi nejvíce líbí ty od Vás. Přeji Vám hodně pěkných miminek a také hodně spokojených zákaznic.

Petra, České Budějovice


Milá Dáši. Chtěla by jsem Ti opravdu moc poděkovat za nádherné miminečko "Sophinku" - mnou pojmenovanou Vanesku. Když jsem ji poprvé uviděla, nevěřila jsem vlastním očím. Je tak překrásná, jemná, dokonalá... jako živá! Jde vidět, že jsi ji vytvářela celým SVÝM srdcem. Vložila jsi do ní spoustu lásky, něhy, pečlivosti... Máš zlaté ručičky a obrovský talent! Dále si Vaneska s sebou přivezla rodný list a úžasnou výbavičku, která ji moc sluší. Děkuji, děkuji, děkuji... jak za Vanesku, tak za Tvou vstřícnost, důvěru, skvělý přístup a nádherné, upřímné přátelství, kterého si moc vážím!!! Určitě Tě všem MOOOC doporučuji a těším se na další nová miminka :-)

Míša, Horní Vltavice


Milá Dášo, ještě jednou Vám touto cestou moc děkuji za Matýska. Každý, kdo ho poprvé uviděl, myslel, že je to živé miminko :-) Mám z něho obrovskou radost. Matýsek je přesně podle mých představ, nádherný, úžasný. Na Vašich miminkách je vidět, že jsou vytvářena s velkou pečlivostí, trpělivostí a hlavně s láskou. Vše je precizně provedené - ať už Matýsek sám, kompletní nádherná výbavička v ladících barvách, či krásně zpracovaný rodný list. Nemůžu také opomenout Váš milý, vstřícný a profesionální přístup. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro miminko od Vás a všem případným maminkám Vás mohu jen vřele doporučit. Patří Vám za to vše můj obdiv a velký dík. Přeji Vám do dalších let pevné zdraví, hodně radosti z Vaší krásné práce a ještě mnoho a mnoho nádherných miminek :-) Díky, díky moc ......

Dana, Dvůr Králové nad Labem


Milá Dáši, musím ti složit velkou poklonu... Barunka je úžasná, nádherná, no prostě božííííí a mám z ní velikou radost. Je to sladký andílek a jsem ráda, že jsi jí vdechla život zrovna ty. Nemohu od ní odtrhnout oči, je jako živé miminko... Naprosto profesionální práce i přístup. Vřele všem sběratelkám DOPORUČUJI paní Dášu jako skvělou rebornistku, která se vyrovná svojí prací i vyhlášeným rebornistkám. Určitě Barunka není poslední miminko, které jsem si pořídila. Dáši, přeji ti hodně radosti a ještě více úspěchů při tvorbě miminek.

Radka, Adamov


Dobrý večer Dášo, dívala jsem se na vaše stránečky na vámi vyrobená miminka a smekám před vámi :-) Máte nádherná miminka a že už jsem jich měla možnost několik vidět... Musím říct, že ta vaše patří mezi ta špičková, klidně si troufám říci, že se dají řadit mezi miminka světových rebornistek :-) Ty by asi "koukaly", kdyby věděly, že i v Česku máme tak šikovné rebornistky, jako jste vy :-) Mějte se krásně a ať se vám daří a miminka se líbí!

Petra (mamulenka3), Praha


Srdečně moc děkuji paní Němcové za přednášku o rebornovaných panenkách, kterou si připravila pro žákyně Základní školy v Jesenici. Bylo to úžasné, během jedné přednášky jsem se dozvěděla spoustu nových věcí. Ještě jednou moc děkuji a přeji, abyste stále zdokonalovala Vaše úžasné schopnosti.

Johanka, ZŠ Jesenice


Zdravím Dáší, už mám doma Sophinku, je to zázrak. Jaké nádherné dílo, je jako "živé dítě". Jsem dojatá, nemohu se na ni vynadívat. Máš obrovský dar, talent k vytváření těchto úžasných miminek. Dáváš do tohoto umění cit i své srdíčko, vše je pečlivě provedeno k dokonalosti. Máš můj obdiv, odvedla jsi skvělou práci, dějuji, děkuji moc... Přeji Ti velké úspěchy ve Tvé další práci i dalších ocenění.

Jana, Louny


I toto dokáží reborn panenky

Moji milí přiznivci a v mnohých případech už i kamarádky,
dovolte mi, abych vám dala přečíst něco, z čeho se mi až tají dech. Něco tak neskutečně krásného, čistého a upřímného jsem snad ještě nikdy nedostala. Nesmírně a hluboce si těchto slov vážím. Toto mi opravdu dodává sílu k další práci.  Myslím si, že si tento dopis zaslouží alespoň na nějaký čas umístit na první stránku, ne jen do referencí... Dopis psala dnes už moje přítelkyně. Ovšem je "jen počítačová", osobně jsme se nikdy nesetkaly, ale snad to někdy napravíme. Život nemá snadný, zdravotně na tom není opravdu nejlépe a ten den přišla z pohřbu své kamarádky... Věděla jsem to, proto jsem jí poslala navíc malou sladkost, kterou běžně neposílám. Doufám, že mi to nebudete mít za zlé. Teď už ovšem nebudu rušit... 


Dáši, 
píši Ti po tom příšerném dni jen krátce bezprostředně po otevření krabice s NELINKOU..........a začnu od konce, asi je to hloupé, ale slíbila jsem Ti napsat první pocity a dojmy, tak nechci šetřit podrobnostmi. Věř, že Ti to píšu upřímně, na rovinu a bez pochlebování. 
Po otevření krabice koukám ohromeně na další dárkovou krásnou krabici-to jsem vůbec nečekala, tak jsem šla pro foťák a nafotila si to pěkně postupně. V ,,klidu" jsem si sedla a otevřela víko s tím, že tam patrně objevím v dece panenku a v igelitovém pytlíku výbavičku......No to bylo překvapení-plná krabice pečlivě poskládaných věcí z výbavičky, až se mi tajil dech a zatím NELINKA nikde.......Foťák cvakal po každé vyndané věci, protože mi takhle dokonale a překrásně připravená panenka NIKDY nepřišla !!! Když jsem tam našla dokonce RAFAELO, samovolně mi začaly kapat slzy z očí a od té doby už nepřestaly........Pro mě to bylo dnes symbolické : holka,oslaď si život, mělas hrozný den a byl tu někdo, kdo na Tebe myslel a byl ,,s Tebou" !!! 
Konečně se objevila očekávaná deka. To jsem byla už tak naměkko, že se mi třásly ruce. Doslova posvátně jsem ji pomalu rozdělávala a samozřejmě fotila...... 
Dášiiiiiiii, pusinku, která na mě vykoukla a kterou jsem pak chytila do náručí a štěstím a slzama se zalykala, v životě nikdy nikomu nedám !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen jsem ji k sobě tiskla a dávala jen pozor, aby to slzavé údolí se jí vyhnulo !!! Manžel na mě po celou dobu koukal naprosto ohromený......Když jsem se trochu zklidnila, začala jsem si tu kouzelnou KRÁSKU prohlížet. Odkládala jsem jí krásné oblečení a pořád jí koukala jako uhranutá do očí........a když jsem sundala čepičku, emoce opět propukly. Tak dokonalé vlásky jako opravdové miminko nemá žádná moje panenka.....překrásně jemňounce namalovaná, přesně, jak jsem si to přála.......ručičky jako na Tvé fotce jakoby se na mě upínaly a NELINKA jen, jen promluvit !!! Zato já ze sebe nedostala ani slovíčko......Muž nemluvil a nechal mě vstřebat moje pocity....... 
Dáši, Ty máš talent od Boha !!! Odvedlas naprosto profesionální práci, ale to není vše - Tys do toho dokázala nějak vpravit celé svoje srdíčko, lásku, s jakou je panenka dělaná, pečlivost, preciznost, vdechnout jí ,,duši". 
Bohužel, nemáš kouzelný foťák, ač fotky máš ve fotogalerii nádherné. Skutečnost totiž daleko předčila mé očekávání a NELINKA je mnohem kouzelnější a krásnější než na fotkách. A to jsem si já hloupá myslela, že vím, jaká panenka mi přijde, jakou výbavičku si doveze..........zkrátka, že mě už nic nepřekvapí !!!!!!!!!!!! 
A nakonec překrásný rodný list, certifikát, pokyny a fotečky-to už opravdu byla třešnička na dortu !!! 
Já marně hledám slova, která by byla vhodná, abych Ti poděkovala. Z celého srdce Ti moc a moc za NELINKU a vše ostatní děkuji a jsem nesmírně šťastná, žes mi ji dělala právě Ty !!!  
Manžel po tom všem se ptal, zda ji vůbec znovu zabalíme a skutečně ji dáme až pod stromeček. Neboj, dáme !!! Jak princeznu jsem ji znovu do té krabice ukládala úplně se vším, co si dovezla. Ráda si tu RADOST zopakuji na Štědrý den znovu a vůbec nevadí, že teď už vím, co mě čeká doopravdy. 
Jsem dnes plná emocí záporných i kladných a na další psaní už nemám sílu. To ostatní probereme zítra.... 
To, co jsem Ti popsala, byly moje skutečné reakce na NELINKU a jsou upřímné (jaká škoda,žes to nemohla vidět), nejraději bych Tě objala, osobně Ti poděkovala a dala obrovskou kytici !!! Plně si ji zasloužíš, protože prosté DĚKUJI je strašlivě málo !!! 
Dáši, krásný večer !!! 

(Jiřina, Jihlava)