Kvalitní české rebornované panenky

Vítejte na mých stránkách o miminkách. Chtěla bych svou prací ukázat, že i v Česku se vyrábějí krásné a kvalitní rebornované panenky. Jejich výrobou se zabývám již od roku 2010. Patřím mezi první české rebornistky. Kromě výroby klasických panenek - miminek, velmi ráda vyrábím různé pohádkové bytosti, skřítky, elfy a tématické panenky. Občas vyrábím i mini reborn panenky a větší batolata. Toto však není pro moji práci typické a převládají u mě tudíž reborn panenky velikosti 46 - 52 cm.

Ráda bych upozornila na organizaci Nedoklubko (předčasně narozené děti), kterému se snažím pomáhat alespoň formou půjčování reborníků do inkubátorů. Odkaz: http://nedoklubko.cz/

Od září 2015 jsem se stala jednou ze tří patronek Rodinného muzea hraček v Nýřanech. Pokud by si chtěl někdo udělat zajímavý výlet, připojuji odkaz: http://www.rodinnemuzeumhracek.cz/

Jako poslední uvádím proklik na můj FB, kde mě najde také. Je tu navíc spousta informací, fotek i zajímavostí. Myslím, že by vás mohlo potěšit i toto. https://www.facebook.com/Mymimi-reborn-doll-1148128218555035/


Na svět se vyklubaly tyto dvě nové panenky - malý plešounek Charli (Marita Winters) a už trošku odrostlejší Sabrina (Reva Schick). Obě panenky byly dle přání nových majitelek zpracovány jako chlapeček. 

IMG_6599z.JPG

IMG_7082z.JPG


IMG_5493-logo-velikonoce-zm.JPG


Ke své nové majitelce právě putuje tento malý gentleman. Je vyroben z kitu Eric od Adrie Stoete.


Jako dělám každý rok, dodatečně představuji panenky, které udělaly radost pod vánočním stromečkem. Často měly být překvapení, takže jsem musela udržet tajemství do poslední chvíle. Upozorňuji všechny zájemkyně o moje reborn panenky, že během dnešního a zítřejšího dne budou na stránky vloženy panenky k volnému vánočnímu prodeji. V rubrice "volné panenky" potom najdete všechny základní informace o reborníkovi, ve "fotogalerii" bude spousta fotek k prohlédnutí. Pokud by měl někdo o panenku zájem, poprosím o kontakt přes mail. 


Tato reborn panenka na přání, která má zcela záměrně udělána dvě znaménka ve tváři, byla vyrobena z kitu Darren Asleep Realborn - Denise Pratt.


Panenka na přání putovala tentokráte na Slovensko. Vyrobena byla z kitu Yael od Gudrun Legler. 


Panenka na přání - kvítečková víla z kitu Cherry od Lenky Poláček Hučínové.Holka nebo kluk? ... Jen praví pamětníci reborn panenek poznají tento kit. Ano, je to Suzanna od Olivia Stone. Z tohoto kitu jsem kdysi dávno udělala panenku pro moji dceru. Nyní, mírně zrenovovaná, bude dělat radost další holčičce... Jsem zvědavá, jak si nová chůvička vybere. Zda se jí víc líbí jako holka nebo kluk.

 


Ráda bych Vám všem poděkovala za stálou přízeň a popřála krásné a kouzelné Vánoce!


Abych ten letošní rok mohla začít zase pěkně od začátku, musím Vám ještě představit poslední letošní panenky... I když ne tak docela všechny. Rodinku ušatých skřítků už z některých mých fotek znáte. Jeden skřítek již nafocen byl - jedná se o Dobbyho s ponožkou. Zbylá rodina mu byla vyrobena o něco později. Cítil se tu sám, a to jsem nemohla dopustit. Velké focení už proto probíhalo společně.


Panenky, které mohu představit až nyní... Některé z nich byly totiž skutečným tajným dárečkem pod vánočním stromečkem. Tak jsem to překvapení nemohla přeci pokazit. 


Krásná elfí holčička brzy k prodeji. Je vyrobena z vyprodaného kitu Flo od Natali Blick, váží 705 g a měří 31 cm, limitovaná edice 475/2150. U těchto malých panenek mě vždy práce těší dvojnásob, moc ráda tyto skřítky vyrábím. Krásná výbavička byla opět zhotovena na zakázku.


Dnes nám Mikuláš nadělil tyto tři krásné drobečky. Od zítřejšího dne budou k prodeji. Jedna z nich byla zpracována jako Ježíšek, druhá jako Andílek. Obě "stylové" panenky mají ve výbavičce ale i klasické miminkovské oblečky. Třetí panenka je ryze zimní miminko. 


Jedna velká "Barborka" právě k prodeji. Je vyrobena z kitu Tayra od Gudrun Legler, váží 3.100 g a měří 61 cm, limitovaná edice 24/999. Ten, kdo moji práci zná delší dobu, ví, že takto velké panenky vyrábím jen vyjímečně. 


Ode dneška mám kompletně nachystané k prodeji tyto krásné reborn panenky, které jsem oblékla jako lesní zvířátka. Modelovala je Gudrun Legler, jedná se konkrétně o tyto názvy kitů - Noa (koloušek), Tony (medvídek), Sanya (veverka) a Yael (liška). Bližší informace k panenkám najdete ve "volných panenkách". Podrobnosti a ceny ráda zodpovím do mailu. 

 

Připravuji k prodeji... (Na lišku předběžná rezervace)


Maličkatá Nessa od Marity Winters byla vyráběna na přání - co nejpodobněji těm dvěma posledním. V současné době je již u své nové majitelky a já vám ji představuji s menším zpožděním.


Poslední z reborn panenek, která pamatuje ještě letošní horké dny, je Shaya od Bonnie Sieben. Usměvavá a věčně optimisticky naladěná panenka byla zhotovena na přání a její výrobu jsem započala letos v létě. 


Martin k nám včera nepřijel, mám tu však jiného klučíka. Byl zpracováván již během prázdnin, proto to námořnické oblečení. Nyní už jistě odpočívá v něčem teplejším. Reborn panenka byla zpracována jako panenka na přání a k její výrobě byl použit poměrně neznámý kit Gabriel Asleep - Lorraine Yophi. Všímaví jistě postřehli, že má panenka plné torzo s chlapeckým pohlavím. 


Konečně mám všechny letošní skřítky dokončené. U některých musím dodržet slovo a fotky zveřejnit až po Štědrém dnu, protože mají být jako velké překvapení pod vánočním stromečkem. Nicméně, tito tři jsou volní. Moc ráda bych našla kupce, který by si je zakoupil jako jednu sadu - tedy společně. S touto představou jsem u švadlenky také objednala výbavičku, aby vše k sobě bezezbytku ladilo. Základní údaje najdete ve "Volných panenkách", podrobnější informace zašlu do mailu.


A hlavně, mamko, ať má ponožku! ... První Tinky je hotov. Byl zpracován jako malý Dobby z Harryho Pottera a hlavním dozorčím mi byl právě náš Vojta. Tato panenka k prodeji není, zůstává u nás doma. Další skřítci k prodeji budou následovat za několik dnů.


Panenka k volnému prodeji - Leo od Sabine Alterkirch - PRODÁNA

Podrobnější informace najdete jako obvykle ve "Volných panenkách". V případě zájmu pište, prosím, na moji e-mailovou adresu. 

https://www.mymimi.cz/inpage/volne-panenky/


Konečně mohu ukázat fotky narozeninové panenky, která musela zůstat až do včerejšího dne jako velké překvapení. Na přání nové majitelky byl kit Sabrina - Reva Schick zpracován jako chlapeček.


A máme tu hned dvě prázdninové reborn panenky. Jejich výrobu jsem dokončila současně, obě mají totiž společnou novou maminku. Domů odjely zcela netradičně - taxíkem. První miminko je z kitu Rosa od Karoly Wegerich. Druhé batole je Realborn kit 7 month June Awake.


Nová panenka z kitu Salia od Olgy Auer včera docestovala v pořádku domů. No řekněte, není tato maličká roztomilá? 


Právě dnes - na pálení čarodějnic - představuji novou panenku. Měla být zpracována z kitu Raven od Ping Lau a zadání znělo trošku netradičně - paní si přála čarodějnici s černým kocourem. Povedla se?


Nová panenka - elfík Flynn je právě k prodeji. Autorkou kitu je celosvětově uznávaná Laura Lee Eagles. Základní informace najdete ve Volných panenkách, bližší informace potom ráda zašlu do mailu. Jakpak se Vám líbí? Dle mého je to naprosto úžasný skřítek, který ihned zlepší náladu. Poslední letošní velikonoční panenkou z kitu Yael od Gudrun Legler je tento maličký beránek, právě docestoval domů. 


Další velikonoční panenkou, která se vydala na cestu tento týden, je spící květinka Luciano od Cassie Brace.


První velikonoční panenkou, která od nás odcestovala už minulý týden, je tento malý roztomilý modrý zajíček z kitu Mick od Adrie Stoete.


A máme tu předposlední postní neděli, které říkáme Smrtná. Slaměnou smrt - symbol zimy - jsme od nás sice nevynášeli, ale jaro jsme uvítali. Narodilo se u nás první elfí miminko jménem Flynn.


Vyvrcholením masopustu bylo úterý, a to je právě dnes. Vím, že by tento Pierot mezi tradiční masky v průvodu určitě nepatřil, ale jistě uznáte, že má "něco do sebe". S velkou radostí představuji novou, zcela netradiční, reborn panenku. Asi tušíte, že tato zůstane u nás doma.


Konečně mám hotovou i poslední z pěti rozpracovaných panenek na přání. Hurá, včera konečně v pořádku docestovala ke své nové rodině. Dovolte, abych představila rošťáka Tima od Gudrun Legler.


Další roztomilou panenkou, která právě dnes v pořádku docestovala ke své nové majitelce, je Birdie od Laury Lee Eagles. I tato drobná panenka byla vyráběna na přání.


I když to tak mohlo vypadat, začátkem letošního roku jsem ani trošku nezahálela, ale pilně pracovala na objednaných panenkách dle požadavků zákaznic. Nyní Vám konečně mohu představit první tři - Mary od Olgy Auer, Claire od Ann Timmerman a Tutti od Natali Blick. Všechny tři panenky včera večer odcestovaly do nového domova. Tak se tam mějte pěkně!Konečně mohu vložit i třetího čertíka, který dostal pohádkové jméno Mates. Musel zůstat v utajení, bylo to totiž překvapení pod vánoční stromeček. Snad se povedlo... 


Zřejmě budu dnes večer (18.12.) objednávat kity na tyto netradiční elfíky... Měl by někdo z Vás zájem? Možnost je pouze při rychlém jednání a s nutností složit zálohu. Jedná se o menší dvojčata Bipsey a Beesley - velikost cca 30 cm. (Starší sestra Tinky bude v předprodeji později.) Zpracovaná elfí miminka budou k dispozici cca za půl roku (odhaduji). Je to tedy o čekání a vzájemné důvěře... Více podrobnější informace do mailu.


Poslední volná panenka pod vánoční stromeček. Ještě by docestovala včas. 


Ve čtvrtek nám zcela v pořádku docestovala na Slovensko panenka z kitu Poppet od Adrie Stoete. Na přání byla zpracována jako blonďatý chlapeček s modrýma očima, který bude velkým překvapením pod vánočním stromečkem... Pokud se Vám při prohlížení dalších fotek "něco nezdá", ten culíček na hlavičce chlapečka byl vyslovené přání nové majitelky. 


Před malou chvílí odcestovala do nového domova dvojčátka Marc a Mary od Olgy Auer. I ona budou vánoční dáreček pod stromeček. Tentokráte byla zpracována jako již trošku starší sedící dítka.


S velkou radostí Vám představuji letošní vánoční panenky k volnému prodeji. Obzvláště záležet jsem si dala i na jejich výbavičce, spousta kousků je vyráběno na zakázku a jedná se tudíž o ruční práci, což se projevilo samozřejmě i v ceně. Základní informace a úvodní fotku najdete ve "Volných panenkách", bližší informace potom zašlu na vyžádání do mailu. Nespočet fotek najdete jako vždy ve "Fotogalerii"... Tak ať se líbí! Přeji všem krásný předvánoční čas...


Malá Mary od Olgy Auer je již dva dny v novém domově. Své nové majitelce udělala velkou radost. Už jen tím, že si stihla svůj vánoční balíček rozbalit ještě před nástupem do nemocnice. 


Dříve, než jsem stačila vložit nabídku i na druhého čertíka, putoval do nového domova. Od svého brášky je takřka k nerozeznání, jen má jinou barvu výbavičky. I on dostal čertovsky zajímavé jméno - Jeliman... Zbývá už jen podotknout, aby s ním doma neměli peklo. :)


Moc ráda Vám představuji malého čertíka, který dostal velmi neobvyklé jméno Pavlaklíč I. Je to  "nejstarší mimčo" z druhé čertovské série. K výrobě jsem se vrátila po dvou letech a musím říct, že mě tato práce opět velmi bavila - minimálně stejně, jako u prvních trojčat.

Tentokráte se jednalo o poměrně nestandardní zakázku a požadavky... Posuďte sami, jak jsem se s tím poprala... Teď už vím, že je nová majitelka spokojena a její představy byly splněny. (Pod fotkou najdete ještě vysvětlení a v hodnocení také Čertovský příběh od nové majitelky. Věřte, že kakao, špekáčky, korunka, dudlík s písmem i její dědeček, který byl léta rodinným přítelem u Werichů, tu mají svoje opodstatnění.)

Toto jsem se dověděla v prvopočátku našeho dopisování - cituji: "Mě by se líbilo, aby měl královskou korunu. Má to dlouhý příběh. Měla jsem dědu, který si se mnou hrával na čerty,  protože jsem byla malá hubená holka, která nechtěla jíst nic a pít kakao, vymyslel tuto hru. Vše na ohni, žádné česání ani koupání, ale musím denně aspoň něco sníst. Když babička viděla, jak rvu zubama právě upečeného buřta, dovolila nám tu hru, a ta nám vydržela do mých 30, kdy děda umřel. On byl můj král králů, tak proto ta korunka."Kontakt

Dagmar Němcová
Platanová 933
252 42 Jesenice
+420721325497