Volné panenky - AKTUALIZACE REZERVACÍ 15. 11. V 18.00 HODIN

Pokud se Vám některá panenka zalíbí, poprosím Vás o e-mail. Dále bychom se domlouvali, vše bych ujasnila, ráda podrobněji odpovím. Pokud by se stalo, že se mi o jednu panenku přihlásí více zájemců, dám o tom co nejdřívě vědět.

 • Ke každé volné panence je dodána výbavička v hodnotě cca 1.500 Kč. Když to bude Vašim přáním, před prodejem samozřejmě konkrétní výbavičku ještě nafotím. V každém případě zkonzultuji, zda má být v chlapeckých či dívčích barvách. Některé panenky k volnému prodeji se mi zdály použitelné na obě pohlaví, a proto některý druh fotek je pro Vaši představu nafocen v modré i růžové barvě. Součástí výbavičky je vždy nové oblečení, hračka, dudlík(y), papírové plínky, popř. ozdoba do vlásků - vše pečlivě sladěno. Prohlédnout kvalitu výbavičky si můžete u předchozích panenek.
 • Pokud má panenka břišní plát, je to uvedeno v popisku. Taktéž různé zajímavosti a číslo limitované edice (doloženo certifikátem).
 • Dle Vašeho přání vepíši do rodného listu jméno panenky, fantazii se meze nekladou. Jsem schopna i mírně upravit datum "narození".
 • Cena za poštovné po ČR činí 170 Kč. Panenky zasílám poštou jako balík do ruky, pojištěný na 30.000 Kč, křehce. Balné neúčtuji, na dobírku neposílám.
 • Každá panenka má svoji fotogalerii, kde je vloženo několik fotek. Fotogalerie mívá často několik stránek, podívejte se na všechny. Fotky se po kliknutí zvětšují.

Zpracování panenky:

 • Všechny panenky jsou malovány vypalovacími barvami Genesis, k zakončení "pokožky" jsou použity maty a lesky.
 • Pokud mají panenky vsazeny oči, jsou to ručně foukané německé skleněné "baněčky", barevně k sobě spárovány v 1. třídě kvality.
 • Řasy lepím i píchám. Používám obě techniky.
 • Vlásky jsou nejčastěji z kanadského mohéru, kvality HQ Premium.  Píchány jsou velmi jemně a precizně. Ve vpichu najdete pouze jeden až dva vlásky.
 • Nosní dírky jsou stínovány, nevrtám je.
 • Tělíčko je ve většině případů látkové - kloubové, jde otáčet hlavičkou, ručičkami a nožičkami.  Barva bývá bílá, krémová nebo tělová (dle výrobce a příslušného kitu).
 • Některé panenky mají jako svoji součást břišní plát. Ten se na látkové tělíčko přikládá nebo přivazuje. Bývá různé velikosti, s pohlavím nebo bez pohlaví. 
 • Panenky jsou řádně a kvalitně vytěžkány skleněným granulátem, gumovým granulátem a výplní z dutého vlákna. V žádném případě nepoužívám písek.
 • V hlavičce jsou vlepeny silné magnety na uchycení dudlíku či ozdob do vlásků. Pokud se jedná o kit, který lze použít jako holčičku i chlapečka, jsou velmi často rovnou vlepeny (pokud by si nová majitelka přála holčičku).  Pozor na magnet v případě kardiostimulátoru.
 • Vše je pečlivě podlepeno a přilepeno dvěma druhy lepidel. 
 • Součástí výbavičky panenky je i návod na její údržbu. 

Skončím asi tím základním, co některým z Vás při zběžném čtení uniká. Pokud je u panenky poznámka "na přání" (jsou to panenky z úvodní stránky), je k dispozici pouze pro konkrétní zákaznici, která si její výrobu u mě objednala. Kdyby nedošlo k jejímu odběru, teprve potom bude umístěna na tuto stránku.

Cena panenek je od 11.000 Kč. Bližší informace ráda poskytku na vyžádání.

Komunikaci prosím přes e-mail. Zasílání panenek na základě SMS zpráv neakceptuji.

Délka závazné rezervace činí 3 dny, splátky poskytuji pouze ve výjimečných situacích, zrušeno je zasílání na dobírku.


Smilla - Sabine Altenkirch (limitovaná edice 536/800) 

48 cm, 1.480 g 

vypalovací barvy Genesis, píchané vlásky, píchané řasy, skleněné oči, bez břišního plátu, vlepeny magnety

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/


Mini Yawns - Marita Winters (certifikát pravosti)

270 g, 27 cm

vypalovací barvy Genesis, píchané vlásky, píchané řasy, bez břišního plátu, vlepeny magnety, 

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/


Walter - Laura Tuzio Ross (limitovaná edice 1.000 ks)

1.370 g, 48 cm

vypalovací barvy Genesis, píchané vlásky, píchané řasy, skleněné oči,  břišní plát bez pohlaví, vlepeny magnety

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/


S K Ř Í T C I

Vyrobeni z panenek Nines Pepotin

Hmotnost: cca 275 g (velký), 185 g (malý) 
Velikost: 26 cm (velký) a 21 cm (malý)

Přestože byly původně tyto panenky určeny ke hraní pro děti od tří let, nyní v žádném případě hračkami nejsou !!! Toto bych zdůraznila hned v začátku, aby nedošlo k nedorozumění, že se jedná o prodej dětské hračky. 

Zakoupené panenky jsem nejdříve rozmontovala, vyřízla oči a řádně odbarvila. Následně byly všechny panenky rebornovány několika nánosy vypalovacích barev Genesis. I když stále vypadají jako hračky, mají vypracovány jemné detaily. Ke konečnému efektu jsou zakončeny maty a lesky. 
Tělíčka těchto panenek nejsou vytěžkána a nemají nikde vlepeny magnety. Panenky jsou celovinylové a mají anatomické pohlaví dívky nebo chlapce.
Vlásky jsem pouze barvila, taktéž barvami Genesis, píchané nejsou.
Oči jsem použila původní - tedy z umělé hmoty. Panenky nemají záměrně řasy, obočí je kreslené. 
Ke každé panence je ušita na zakázku originální souprava oblečení a doplňků. Vše je vždy vidět na konkrétních fotografiích u příslušné panenky. 
Rodný list je samozřejmostí - na přání vepíši Vámi vybrané jméno.

Panenky jsem úmyslně zpracovala nejčastěji formou skřítků. Nyní jako čerta a anděla, ale mohou sloužit také jako doplněk skutečných reborn panenek.


chlapec s čírem - čertík - 26 cm

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/


holčička s jedním culíkem - andílek - 26 cm

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/


holčička se dvěma culíčky - andílek - 26 cm

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/