Volné panenky - AKTUALIZACE REZERVACÍ 22. 11. 2019

Pokud se Vám některá panenka zalíbí, poprosím Vás o e-mail. Dále bychom se domlouvali, vše bych ujasnila, ráda podrobněji odpovím. Pokud by se stalo, že se mi o jednu panenku přihlásí více zájemců, dám o tom co nejdřívě vědět.

 • Ke každé volné panence je dodána výbavička v hodnotě cca 1.500 Kč. Když to bude Vašim přáním, před prodejem samozřejmě konkrétní výbavičku ještě nafotím. V každém případě zkonzultuji, zda má být v chlapeckých či dívčích barvách. Některé panenky k volnému prodeji se mi zdály použitelné na obě pohlaví, a proto některý druh fotek je pro Vaši představu nafocen v modré i růžové barvě. Součástí výbavičky je vždy nové oblečení, hračka, dudlík(y), papírové plínky, popř. ozdoba do vlásků - vše pečlivě sladěno. Prohlédnout kvalitu výbavičky si můžete u předchozích panenek.
 • Pokud má panenka břišní plát, je to uvedeno v popisku. Taktéž různé zajímavosti a číslo limitované edice (doloženo certifikátem).
 • Dle Vašeho přání vepíši do rodného listu jméno panenky, fantazii se meze nekladou. Jsem schopna i mírně upravit datum "narození".
 • Cena za poštovné po ČR činí cca 200 Kč. Panenky zasílám poštou jako balík do ruky, pojištěný a křehce. Balné neúčtuji, na dobírku neposílám.
 • Každá panenka má svoji fotogalerii, kde je vloženo několik fotek. Fotogalerie mívá často několik stránek, podívejte se na všechny. Fotky se po kliknutí zvětšují.

Zpracování panenky:

 • Všechny panenky jsou malovány vypalovacími barvami Genesis, k zakončení "pokožky" jsou použity maty a lesky.
 • Pokud mají panenky vsazeny oči, jsou to ručně foukané německé skleněné "baněčky" Lauscha, barevně k sobě spárovány v 1. třídě kvality.
 • Řasy píchám i lepím. Používám obě techniky, častěji řasy samozřejmě píchám.
 • Vlásky jsou z nejkvalitnějších druhů mohérů.  Píchány jsou velmi jemně a precizně. Ve vpichu najdete pouze jeden až dva vlásky.
 • Nosní dírky jsou stínovány, nevrtám je.
 • Tělíčko je ve většině případů látkové - kloubové, jde otáčet hlavičkou, ručičkami a nožičkami.  Barva bývá bílá, krémová nebo tělová (dle výrobce a příslušného kitu).
 • Některé panenky mají jako svoji součást břišní plát. Ten se na látkové tělíčko přikládá nebo přivazuje. Bývá různé velikosti, s pohlavím nebo bez pohlaví. 
 • Panenky jsou řádně a kvalitně vytěžkány skleněným granulátem, gumovým granulátem a výplní z dutého vlákna. V žádném případě nepoužívám písek.
 • V hlavičce jsou vlepeny silné magnety na uchycení dudlíku či ozdob. Pokud se jedná o kit, který lze použít jako holčičku i chlapečka, jsou velmi často rovnou vlepeny magnety na ozdoby do vlásků (pokud by si nová majitelka přála holčičku).  Pozor na magnet v případě kardiostimulátoru.
 • Vše je pečlivě podlepeno a přilepeno dvěma druhy lepidel. 
 • Součástí výbavičky panenky je i návod na její údržbu a rodný list. 

Skončím asi tím základním, co některým z Vás při zběžném čtení uniká. Pokud je u panenky poznámka "na přání", je k dispozici pouze pro konkrétní zákaznici, která si její výrobu u mě objednala. Kdyby nedošlo k jejímu odběru, teprve potom bude umístěna na tuto stránku.

Cena panenek je od 11.000 Kč. Bližší informace ráda poskytku na vyžádání.

Komunikaci prosím přes e-mail. Zasílání panenek na základě SMS zpráv neakceptuji.

Délka závazné rezervace činí 3 dny, splátky poskytuji pouze ve výjimečných situacích, zrušeno je zasílání na dobírku.


Sanya - Gudrun Legler (veverka)

limitovaná edice 25/1001, certifikát pravosti, rodný list, návod k zacházení

délka 49 cm, váha 1780 g

bez břišního plátu, vypalovací barvy Genesis, zakončovací lazura mat i lesk, jemně píchané vlásky z mohéru Heike Politz, oči ručně foukané německé sklo, píchané řasy, vlepeny magnety, stínované nosní dírky, plastický škrábanec na nožce, látkové tělo, bohatá výbavička (viz. fotky u panenky)

výbavička dle fotek - oblečení, čelenka, magnetický dudlík, papírové plínky, hračka, dáreček


Tony - Gudrun Legler (medvídek) - PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE LC

speciální certifikát Gudrun Legler - limitovaná edice 1.000 ks, rodný list, návod k zacházení

délka 48 cm, váha 1.840 g

bez břišního plátu, vypalovací barvy Genesis, zakončovací lazura mat i lesk, jemně píchané vlásky z mohéru Heike Politz, oči ručně foukané německé  sklo, píchané řasy, vlepeny magnety, stínované nosní dírky, látkové tělo, bohatá výbavička (viz. fotky u panenky), která má dvě verze - chlapeckou nebo holčičí

výbavička dle fotek - oblečení (chlapec nebo holčička), čelenka, magnetický dudlík, papírové plínky, hračka, dáreček


Yael - Gudrun Legler (liška) - REZERVACE


Noa - Gudrun Legler (koloušek) - PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE PK

speciální certifikát Gudrun Legler - limitovaná edice 888 ks, rodný list, návod k zacházení

délka 48 cm, váha 1.620 g

bez břišního plátu, vypalovací barvy Genesis, zakončovací lazura mat i lesk, jemně píchané vlásky z mohéru Heike Politz, píchané řasy, vlepeny magnety, stínované nosní dírky, látkové tělo, bohatá výbavička (viz. fotky u panenky)

výbavička dle fotek - oblečení, čelenka, magnetický dudlík, papírové plínky, hračka, dáreček


Elf Tinky - Cindy Musgrove

vypalovací barvy Genesis, zakončovací lazura mat i lesk,  lepené řasy, vlepeny magnety, stínované nosní dírky, látkové tělo s torzem bez pohlaví a zadečku, bohatá výbavička (viz. fotky u panenky)

Tinky (největší skřítek s torzem)

váha 1.010 g, délka 43 cm

certifikát kvality, rodný list, návod k zacházení

Výbavička od všech tří skřítků je vidět na fotkách, obsahuje: zavinovačky, lněné komplety, kraťásky, bačkůrky, kabelku, ozdoby do hlavičky, kvítečkové košilky, šatičky, dudlíky, čelenku... a samozřejmě nějaké to překvapení.

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/


Milo - Heike Kolpin (limitovaná edice 200/444) 

váha 1.970 g, délka 49 cm
certifikát kvality, rodný list, návod k zacházení

bez břišního plátu, vypalovací barvy Genesis, zakončovací lazura mat i lesk, jemně píchané vlásky z kanadského mohéru (světlejší hnědá), píchané řasy, vlepeny magnety, stínované nosní dírky, látkové tělo, bohatá výbavička (viz. fotky u panenky)

https://www.mymimi.cz/fotogalerie/